SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

пренаписване на статии

netsurfer

Ипотпал ФЕН :)
Споделете вие какъв софт използвате, безплатен, платен, препоръчайте нещо от което сте доволни.
Трябва ми за малко сателити :)
 
Re: пренаписване на статии

Явно работата беше за Блекхет форума :)
Знам, че има Wordpress плъгини, някой има ли го?
Ако се хванем 10 човека може да преведем базата данни със синонимите :) ( Пък може и да не успеем :D )
 
Re: пренаписване на статии

Явно работата беше за Блекхет форума :)
Знам, че има Wordpress плъгини, някой има ли го?
Ако се хванем 10 човека може да преведем базата данни със синонимите :) ( Пък може и да не успеем :D )
има един безплатен, имам и един платен, платения замества някой букви и немога да схвана как точно работи :)
 
Re: пренаписване на статии

Еми то като цяло това правят Spinner-ите - заместват думи с техните синоними и се брои за "уникален" контент :)
 
Re: пренаписване на статии

А как проверявате колко процента ви е уникално съдържанието? пример: имам две статии (оффлайн) и искам да проверя колко процента уникални са една спрямо друга. Някой може ли да предложи някоя програма или онлайн туулче?
 
Re: пренаписване на статии

www.dupecop.com/compare-spun-articles.php

има ограничения обаче в безплатната версия, иначе всеки по-читав спинър изчислява процент на уникалност, къде по-точно къде едно към гьотере
 
Re: пренаписване на статии

Еди, безплатно ли е, платено ли е!? Пусни да го видим, какво го криеш :)
 

Горе