SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

проблем с преместване на AdSense

nikoladd

New member
Проблема е следния - вчера adsense престана да показва рекламки защото иска пин верификация на стария акаунт(фирмен ползва се от 3 месеца и не е теглено от него досега) и реших да сложа рекламки от друг акаунт(личен ползва се от години) на сайта докато трае процеса... но не би... до момента резултата е това долу. реклами се показват има кликове ама финанси няма. Някакви идеи защо може да е така? Естествено тия социопати от гугле няма как да ги питаш защо показват реклами а не плащат....

channel1 3,054 10 0.33% $0.00 $0.00
channel2 2,808 5 0.18% $0.00 $0.00
channel3 20,661 27 0.13% $0.00 $0.00
channel4 20,609 60 0.29% $0.00 $0.00
channel5 29,318 198 0.68% $0.00 $0.00

CTR е 1-1.5% по горните предвид, че има по 2-3 ad units по страниците, така че не е твърде нисък. Отначало имах смесване от два акаунта понеже AdSense for Search беше останало към стария и помислих, че това е проблема ама го реших ощи вчера. В Site Diagnostics не показва проблеми с този сайт.


И още нещо любопитно AdSense for Search си работи на страницата и дава приходи.
 
Последно редактирано:
Re: проблем с преместване на AdSense

я биж да не си забранил показването на рекламите на друг сайт
то в такъв случай рекламите се показват , отчитат се импресии и кликове, но не и пари
 
Re: проблем с преместване на AdSense

я биж да не си забранил показването на рекламите на друг сайт
то в такъв случай рекламите се показват , отчитат се импресии и кликове, но не и пари

аааама съм бльон Allowed Sites филтър имам. Мерси за напомнянето :)

Все пак мисля, че е некоректно от тяхна страна да показват реклами в такива случаи.
 

Горе