SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

продавам скрипт (сайт) за групово пазаруване

hello

New member
Привет,
продавам напълно готов и работещ скрипт (сайт) за групово пазаруване. Напълно нова услуга на българския пазар, едва сега набираща популярност тук, но много успешен модел в световен мащаб. изцяло php

Можете да видите сайта на адрес www.kiwi.bg
Потребителско име за достъп : kiwi
Парола за достъп : kiwi$


Потребителската част с всички допълнителни страници на сайта може да бъде разгледана с
име: testkiwi@mail.bg
парола: testkiwi

Партньорската част с име : blushbeauty
парола: 1234

Подробен админ панел с много екстри, като възможност за пращане на смс-и с кода и паролата на талоните, subscribe email-и, известяване за поканен приятел, който ако закупи успешно оферта плюс изпращане на зададена сума на поканващия в сметката му на сайта и тн.

в момента за тест е оставена само сметката в сайта, за да се види какво се случва при закупуване на оферта. ако някой иска да се пробва в своя град в тази ниша, при интерес може се свърже с мен за повече информация на ЛС, или hristov@kiwi.bg



цена за скрипта : 350лв.

благодаря за вниманието
 
Re: продавам скрипт (сайт) за групово пазаруване

супер промоция, понеже ми писна и искам да си освободя домейна за друг сайт - само 149 лв!
Но, който няма желание да го купува да не ми губи времето!

имейла ми е hristovgeorgiy(@)mail.bg
 
Последно редактирано:
Re: продавам скрипт (сайт) за групово пазаруване

новия дизайн, дето ми остана от един еврейски сайт не е ли по-як сега от грабо и задружно :D www.kiwi.bg/bgtest
200 кинта и някой да го взима :Д
ако някой му трябва да ми пише на пощата само hristovgeorgiy@mail.bg

поздрави и честита нова година!
 
Re: продавам скрипт (сайт) за групово пазаруване

Само да кажа че аз пък продовам разработено Epay.BG разплащане за тази система. Цена 150 лева.

Работи по следния начин:
- потребител купува оферта
- плаща през ипейбг
- сайта веднага разбира че е платено и офертата автоматично се маркира като платена, тоест обратната връзка работи.
 
Последно редактирано:
Re: продавам скрипт (сайт) за групово пазаруване

един среднощен ъпдейт
цената е 200 лв за тези, които питат на пощата за скрипта. epay-я, както е казано, е отделно
 
Re: продавам скрипт (сайт) за групово пазаруване

Не мога да променя мнението горе, за това пускам ново

От утре на сайта ще има всички разплащателни системи - epay, ebg, easypay, банков превод, paypal, webmoney (който иска) и плащане кеш

Повече информация на самия сайт www.kiwi.bg

Няма повече нужда да търсите кой какво да Ви доправя, доработва и настройва. Момчето с което работим (по-кадърен и коректен от него не съм срещал до сега) ще Ви настрои всичко ако не можете (не се включва в цената). Получавате сайта със свързани избраните от вас платежни системи, ще предоставя тестови акаунти на самия сайт, за да тествате epay, ebg и easypay в реално време.
 
Re: продавам скрипт (сайт) за групово пазаруване

350 великденско за с всичките плащания
може да се добави и транскард за около 100 лв ако някой иска

пращам портфолио на който иска със сайтовете, направени на скрипта - руски, бг, украински и други да ги разгледа който желае. някои са правени от дизайнер с когото чат пат работим екипно, но взима не много евтино. ще дам координати също
пазарлъци на мейла :d
 
Re: продавам скрипт (сайт) за групово пазаруване

по случай имения си ден ще ъпна темата с новия вариант на скрипта http://kiwi.bg/last
който ще остане и последен, че ме мързи вече...
благодаря за вниманието :)
 

Горе