SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

пр ъпдейт

Re: пр ъпдейт

Тряя направя един сайт такъв "медиумски" и ще си пиша за PR ъпдейта разни гадания.... ще е посещаем явно. :D
 
Re: пр ъпдейт

Има нов пр в алекса. Много съм доволна защото имам вече сайт в алекса под 50000! Пожелавам на всички подобни успехи.
 
Re: пр ъпдейт

Има нов пр в алекса. Много съм доволна защото имам вече сайт в алекса под 50000! Пожелавам на всички подобни успехи.
50k е яко ако е за БГ сайт. Поздравления!
 
Re: пр ъпдейт

Има нов пр в алекса. Много съм доволна защото имам вече сайт в алекса под 50000! Пожелавам на всички подобни успехи.

ПР в алекса ? Нещо не те разбрах ? За ТР ли говориш ? Той не е ли през няколко дена ТРа ?
 
Re: пр ъпдейт

ПР в алекса ? Нещо не те разбрах ? За ТР ли говориш ? Той не е ли през няколко дена ТРа ?
през няколко дни е да. само напоследък малко се бяха скапали и липсваше в продължение на няколко седмици, а може и месец да има.
 
Re: пр ъпдейт

Ами пичове, google взе да си прави каквото му дойде на ум :D :)
Днес един приятел му бяха махнали ПР-а и сега ми каза че са му го върнали, а вчера го нямаше.
Има и доста отчетени линкове при мен, а някъде са изезнали
 
Re: пр ъпдейт

Бтв последните няколко дена и аз засичам ( на места даже и драстични) скоци в двете посоки на бековете според Г
 
Re: пр ъпдейт

хвърлих един бобец и едни карти, но не стигнах до еднозначна дата, сега се чудя как да интерпретирам резултатите....последно на 28-ми ли ще е ъпдейта или на 21-ви :D
 
Re: пр ъпдейт

хвърлих един бобец и едни карти, но не стигнах до еднозначна дата, сега се чудя как да интерпретирам резултатите....последно на 28-ми ли ще е ъпдейта или на 21-ви :D

доколкото съм запознат по дискутирания въпрос, най-точни резултати се получават при шарения боб...
 
Re: пр ъпдейт

доколкото съм запознат по дискутирания въпрос, най-точни резултати се получават при шарения боб...
шарен, шарен, аз друг не ползвам. Изгубих си торбичката с костите от прилеп, иначе щях да ги засека досега. Утре сутрин ще погледна и дъното на чашата от кафето :D
 

Горе