SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

размяна на линкове PR4 сайт

ted

New member
На сайта ми за игри - вижте подписа - спретнах една лентичка с линкове в началото на сайта. Там ще има максимум още 3 изходящи линка.
Сайта има 2 страници ПР4 и много 3 и 2 ...

Предлагам размяна на линкове - предложете сайт с подобни параметри /като изходящи линкове и PR и те да не са във футера на сайта/
 
Re: размяна на линкове PR4 сайт

На сайта ми за игри - вижте подписа - спретнах една лентичка с линкове в началото на сайта. Там ще има максимум още 3 изходящи линка.
Сайта има 2 страници ПР4 и много 3 и 2 ...

Предлагам размяна на линкове - предложете сайт с подобни параметри /като изходящи линкове и PR и те да не са във футера на сайта/
с каква тематика и само на Български език ли?
 
Re: размяна на линкове PR4 сайт

suvetnik.info - Pr4 - ако си навит слагай това:

PHP:
<a href="http://www.suvetnik.info" title="Suvetnik.INFO - Безплатни съвети и консултации">Съветник Онлайн</a>
 
Re: размяна на линкове PR4 сайт

@w-seo - Хм ... имаш само един изходящ линк но е в края на текста ... ще си помисля малко.
@netsurfer - не ме интересува тематиката но гоня Г.бг и бих желал да е на български ...
 
Re: размяна на линкове PR4 сайт

Ted ако това, че изходящия линк е само един те смущава - мога да ти сложа твоя сайт в друг мой с 89 изходящи линка?

Хихиих :)
 

Горе