SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

регистрация на typo домейни

johnny

trigger hippie
Нещо от рода на dor.bg или dur.bg (dir.bg) ще имат ли някакви посещения и въобще каква е цаката на typo домейните, споделете опита си?

Евентуално за паркиране.
 
Re: регистрация на typo домейни

Шефът на dechica.com ми каза, че му искали за decica.com 3к долара.

С типо домейните има опасност, ако са близки до търговска марка, да ти го вземат.
 
Re: регистрация на typo домейни

ако домейнът съдържа търговска марка то може да те съдят, ако няма не съм сигурен, но трябва да разпираш много добре за това.
 
Re: регистрация на typo домейни

Според мен грешките в писането стават със съседните клавиши. Поне при мен така се получава :)
 
Re: регистрация на typo домейни

Created: 2007-02-06
и е платен до 2011-02-01

вчера гледах gogle.com gooogle.com са си на гугъл ;)

gooogle.com преди няколко години някъв изрод го беше взел и пуснал за продажба .. гугъл си го купиха за ~$300 000 (по спомен)
 
Re: регистрация на typo домейни

ми още не са се усетили и не са подали жалба :) ... а това до кога е платен, няма никво значение ;)
за да регистрираш .bg трбява да имаш основание, щом са го регистрирали значи имат такова.
 

Горе