SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

рецензия за сео мео :)

Re: рецензия за сео мео :)

Ключовите ти думи са малко над допустимите на пръв поглед! Не съм гиброил но - на пръво четене е така.

Резултати в гугъл - ДОБРЕ!
Останалите неща - добре!
Успех ;-)

P.S. Факт е, че съм виждал сайта и преди този пост, => всичко е окей!
 
Re: рецензия за сео мео :)

Ами чудех се дали да махна от мета таговете изброените герои...има ли полза от тях в момента или ще е по-добре да ги махна оттам?
:)

Или става въпрос за съдържанието, където съм болднал думи?

искам да взема позиции за "игри за деца"...защото в момента ме изкарва чак на 4та страница в гугъл....

Иначе за "оцвети еди кво си" повечето случаи съм първи...
 
Последно редактирано:
Re: рецензия за сео мео :)

Ами проблема е, че не знам как да го направя.... :)
смисъл ...всяка една категория ми се зарежда в index-a и просто се инклудва файл..
сега пробвах да сложа тагове в тези файлове...горе не се променя нищо, но в кода го има като title ...така върши ли работа? :)
 
Re: рецензия за сео мео :)

Е, добре де... мислех, че в този форум мога да намеря качествени мнения и коментари... :)
 
Re: рецензия за сео мео :)

осигури си повторения на фразата в текста
изпиши си фразата в title и description таг-а
осигури си различни title и description за всяка отделна страница от сайта
направи си URL-тата по приятелски за търсачките като там също можеш да вкараш части от фразата.
 
Re: рецензия за сео мео :)

Е, добре де... мислех, че в този форум мога да намеря качествени мнения и коментари... :)
е сега какво искаш? да ти пренапишем кода на сайта ли?
Или да гадаем как ти е кода и какво да се пипне там??
 
Re: рецензия за сео мео :)

подкрепям и netsurfer тук няма да получиш стъпка по стъпка как да си направиш всичко .. ако ставаше така от тук пишещите и четящите щеше да има доста гладни гърла ;) да не забравяме че доста от нас си изкарват хляба с тая работа ;D
 
Re: рецензия за сео мео :)

Нямах предвид това. :)
Не карам никой да ми казва кодове и прочие.
А, просто допуснати грешки или някоя насока - няма да останете гладни :))

@netsurfer - не те карам да гадаеш кода. Даде коментар по темата, за който съм съгласен, но не мога да го направя и искам да знам дали върши работа, това което съм направил с title в кода..
@BATTERY - благодаря за предложенията.

Както и да е.

Направете форума на обяви за работа, а не за дискусии - сакън, да не останете гладни. ;)

Живи и здрави.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: nbsp
Re: рецензия за сео мео :)

Аз лично бих сменил - girlscat на за момичета и с php да си взима title от URl, като по този начин ще има уникален тайтъл и ключовата дума ще я има и в URL
 

Горе