SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

явна репутация

traki

Оптимист ReMember
Един въпрос/предложение, който вярвам вълнува и други потребители на форума, получаващи анонимни реплики и репутация за щяло и не щяло, без аргументация и възможност за защита и благодарност.

Възможно ли е, когато се използва функцията за репутация, без значение + или - , автоматично да се добавя името на даващия. Да се спре с анонимките?
 
Re: явна репутация

Да, технически е възможно, но при гласуването в сената това предложение не мина.
 
Re: явна репутация

:) Да направим референдум и да видим мнението на местното население?
 
Re: явна репутация

Тези, които желаят да не бъдат анонимни, винаги могат да си оставят потребителското име при промяна на репутацията на други потребители.

Въпреки това и аз съм за предложението на traki.
 
Re: явна репутация

Мнението на хора, които са тук от вчера и имат 23-24 мения не играе.
 
Re: явна репутация

Яснооо. Рабрах ви, момчета :)
 
Re: явна репутация

Мнението на хора, които са тук от вчера и имат 23-24 мения не играе.
Не съм от вчера, а от 08.06.2007, въпреки че имам малко мнения. Мерси за пояснението все пак.
 
Re: явна репутация

Отговорът ми не визираше теб, просто ти ме изпревари докато пишех.

Но за да можеш да гласуваш за по-важни неща във форума твоят брой мнения далеч не са достатъчни.
 
Re: явна репутация

Отговорът ми не визираше теб, просто ти ме изпревари докато пишех.

Но за да можеш да гласуваш за по-важни неща във форума твоят брой мнения далеч не са достатъчни.
Съгласен съм за политиката, нищо лично. Когато не виждаш изражението на човека отсреща понякога е по-трудно да се разбереш онлайн.

Поздрави,
Димитър Николов
 
Re: явна репутация

Ако бях някой неразбран, щях да си помисля че се отнася за мен :)

Davidoff , nbsp, просто ми обърна вниманието към факта, че въпросът вече е обсъждан на високо ниво в клуб 300 на форума
 
Re: явна репутация

Е, то на кого му пука за тази репутация. Напротив само създава напрежение. Ако някой има да каже нещо по темата, няма да слага репутации, а направо ще напише пост.
 

Горе