SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

w1ck3dgam3

New member
Majestic's Festive Present - Majestic SEO Blog

Накратко - харесвате им ФБ страницата, ето линк: https://www.facebook.com/majesticseo

Офертата се активира от тук: https://www.facebook.com/majesticseo/app_294302333972063

Трябва да се сподели, след това трябва да попълните име и мейл.

Ако се съберат над 100 желаещи ще раздадат silver лиценз, промо код за 1 месец. Ама като гледам ще се съберат бързо. По-подробно инфо има в статията.
 
За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

Странно е наистина. То крайният срок за активация е утре - 31.12.2012, пък още не са пратили.
 
За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

Странно е наистина. То крайният срок за активация е утре - 31.12.2012, пък още не са пратили.
мисля че бъркаш срока е до 31 01 2013, което е още по странно като дават само безплатен януари и искат валиден PayPal account
 
За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

мисля че бъркаш срока е до 31 01 2013, което е още по странно като дават само безплатен януари и искат валиден PayPal account

Да, прав си, сега прочетох по-внимателно. Срокът за активация е до 31-ви януари 2013г., но никъде не видях да пише, че примоцията важи само за януари. Казват - 1 месец, не са казали, че трябва да е календарен месец. Поне така си мисля де.

Ами ще чакаме :)
 
За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

Трябва да раздадете малко репутация преди да я дадете отново на w1ck3dgam3 . Супер благодаря
 
За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

Преди малко ми пратиха и-мейл с промо кода, който трябва да се въведе до края на януари. Проверете си пощите дали и вие нямате :)
 
Re: За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

Re: За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

Преди малко ми пратиха и-мейл с промо кода, който трябва да се въведе до края на януари. Проверете си пощите дали и вие нямате :)
Аз си активирах месечния абонамент. Ако в акаунта си задам cancel subscription, ще ми остане ли безплатния месец? Тоест, още сега да се отпиша, а не на края на месеца?
 
За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

If you do not wish to continue with your Subscription, please cancel your subscription within Paypal anytime within the first 30 days.

Мисля, че няма проблем.
 
За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

то това било само сео анализ на сайта :( доколкото разцъках
 
За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

А ти какво предполагаше че е? :)

мислех нали има такива програми, които те адват към директории и нещо да ти диагностицира сайта

е на вас работа дали ще ви свърши ?
 
За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

Най-важното нещо в SEO е анализ на нишата/конкуренцията. Ако не си подготвен и не знаеш с какво разполагат другите, то регистрациите в директории са си чиста загуба на време.

Но да не влизам в офтопици :)
 
За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

За: 1 месец безплатен абонамент за Majestic SEO

Най-важното нещо в SEO е анализ на нишата/конкуренцията. Ако не си подготвен и не знаеш с какво разполагат другите, то регистрациите в директории са си чиста загуба на време.

Но да не влизам в офтопици :)

ясно не е за слабоумни :)
 

Горе