SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

$1 на безплатна регистрация?!

Cybertack

New member
Здравейте,
пак като си бръмчах из нета попаднах на нещо което звучи твърде fantastischen за да е истина, но след още малко ровене се убедих, че си струва да опитам.

Сайта е уникален не до там колкото можете да спечелите по $1 долар на всяка безплатна регистрация а просто от самото съдържание. Уникални материали за които хората плащат стотици долари ви идват на краката напълно безплатно.

Просто не знам как да ви обясня кое как върви за това направо гледайте видеото и всичко ще ви се изясни.

ТУК

ПП: Всичко е на инглиш но си струва да опитате дори и да не го знаете!
 
Re: $1 на безплатна регистрация?!

Слагай едно уточнение че линка е с aff ID

Успех
 
Re: $1 на безплатна регистрация?!

Много ясно, че ще е с афф и защо да уточнявам.. Аз съм си направил труда да намеря тази програма, да пиша за нея и да уведомя когото мога не за кафявите им очи а да генерирам нещо в замяна, не ти ли харесва... отиваш в google и търсиш и си намираш сам... Бях решил наистина да направя всички да се регистрират независимо дали искат или не през моя афф но накрая реших, че не си заслужава и за това оставих всичкото на самотек, а името вече не мога да сменя...

Българите нямаме манталитет да благодарим за поднесената ни наготова информация за това или трябва да бъдем мамени или изобщо не трябва да ни се дава странична информация която би ни накарала да изберем между две възможни начина... Преди винаги съм представял такива видове сайтове с чист и афф линк и видях резултата какъв е тъй, че нито ми се спори нито ми се занимава..

Лека на всички ако имате желание да се регистрирате без афф линк има си начини, но дали губите нещо като ми благодарите за информацията?
 
Re: $1 на безплатна регистрация?!

хаха каква простотия
наистина ли има хора които вярват че този сайт е направен само за да помогне на хората да забогатеят :D
и в крайна сметка така и не разбрах от къде идват тези милиони... (всъщност имам едно предположение :D )
 
Re: $1 на безплатна регистрация?!

Незнам дали има или няма но аз повярвах и се зарибих, пък до сега видях интересни работи и мисля наистина да продължа да се занимавам с "програмата".. То иначе така погледнато даже да действа едно нещо никой не вярва като е толкова лесно.. Пък каквото стане, губил съм си времето с много по големи простотии тъй, че според мен си струва :)
 
Re: $1 на безплатна регистрация?!

Незнам дали има или няма но аз повярвах и се зарибих, пък до сега видях интересни работи и мисля наистина да продължа да се занимавам с "програмата".. То иначе така погледнато даже да действа едно нещо никой не вярва като е толкова лесно.. Пък каквото стане, губил съм си времето с много по големи простотии тъй, че според мен си струва :)
има колкото искаш подобно простотии из нета и не вярвам този сайт да е изключение, въпреки че изглежда много зарибяващ, трябва да се гледат фактите
Все пак успех! :)
 

Горе