SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

** 500 беклинка в сайтове с ПЕЙЧ РАНК PR3-PR7

Re: ** 500 беклинка в сайтове с ПЕЙЧ РАНК PR3-PR7

Здравейте,
Аз съм потенциален клиент, услугата ми харесва. Исках да попитам само, дали Google няма да даде заден при толкова много линкове "изсипани" за толкова кратко време? Да не претърпи сайта, който се регва някакво наказание:)? Тези, които са ползвали вече улугата ако желаят да споделят.
 
Re: ** 500 беклинка в сайтове с ПЕЙЧ РАНК PR3-PR7

Изпълнено преди крайния срок + бонуси ! Ще почакаме и за резултат

И при мен е така - Изпълнено е преди крайния срок и ми пуснаха и бонус.

Имам само една забележка към пича която по принцип трябва задължително да се поправи, без значение дали от вас или от него - предлагащия услугата - xml файла който получавате не е валиден, тоест и да се пингва и да не се пингва - не се проследява от google и може много от тези създадени за вас профили да не се индексират изобщо. Май проблема е в символа ; в някои от адресите във файла.
 
Re: ** 500 беклинка в сайтове с ПЕЙЧ РАНК PR3-PR7

Представяме Ви нова услуга: Добавянето на сайт в 1000, 3000 или 5000 уеб директории. Можете да използвате до 20 различни заглавия и описания.

Темата е тук http://www.webmasterbg.org/showthread.php?t=10005
 
Re: ** 500 беклинка в сайтове с ПЕЙЧ РАНК PR3-PR7

НОВА ОПЦИЯ ЗА БГ САЙТОВЕ - ВЕЧЕ ВСИЧКИ "ANCHOR" ТЕКСТОВЕ МОГАТ ДА БЪДАТ И НА КИРИЛИЦА!!!

И ОЩЕ: Само днес 16-ти Септември ***10% намаление на всички пакети***
____________________

100 профила с беклинка от 25 евро (днес 16-ти Септември **само 22,5 евро**) в сайтове с ПЕЙЧ РАНК PR3 ДО PR4

Moderate Пакет
300 профила с беклинка 35 евро (днес 16-ти Септември **само 31,5 евро**) в сайтове с ПЕЙЧ РАНК PR3 ДО PR5

ULTIMATE Пакет
500 профила с беклинка 50 евро (днес 16-ти Септември **само 45 евро**) в сайтове с ПЕЙЧ РАНК PR3 ДО PR7

MONSTER Пакет
1500 профила с беклинка 130 евро (днес 16-ти Септември **само 117 евро**) в сайтове с ПЕЙЧ РАНК PR2 ДО PR8
 
Re: ** 500 беклинка в сайтове с ПЕЙЧ РАНК PR3-PR7

И при мен е така - Изпълнено е преди крайния срок и ми пуснаха и бонус.

Имам само една забележка към пича която по принцип трябва задължително да се поправи, без значение дали от вас или от него - предлагащия услугата - xml файла който получавате не е валиден, тоест и да се пингва и да не се пингва - не се проследява от google и може много от тези създадени за вас профили да не се индексират изобщо. Май проблема е в символа ; в някои от адресите във файла.

По повод на този пост обърнах внимание на xml файла, който и аз бях забелязал, че не се проследява от Google, и реших да постна линковете в някой блог да ги изчете от там, когато видях, че 30% от линковете имат тази съдба :( (Още не съм ги огледал всичките)

Линк 1

Линк 2
 
Последно редактирано:

Горе