SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

500+ блога без nofollow :)

Re: 500+ блога без nofollow :)

Всички блогове към блоггер са ти без нофолоу. Там като гледам повечето са такива.
 
Re: 500+ блога без nofollow :)

Всички блогове към блоггер са ти без нофолоу. Там като гледам повечето са такива.
тва е толкова грешно твърдение че не е истина...
 
Re: 500+ блога без nofollow :)

тва е толкова грешно твърдение че не е истина...

Ха прав си току що погледнах. Сори моя грешка значи. А някой да знае има ли начин да се настрои да не е нофолоу на blogger?
 
Последно редактирано:
Re: 500+ блога без nofollow :)

Ха прав си току що погледнах. Сори моя грешка значи. А някой да знае има ли начин да се настрои да не е нофолоу на blogger?

Има начин аз си играх преди няколко месеца да го правя и ми скъса нервите. мога да ти пиша на ЛС да ти кажа как го направих. Че тук ще отклоним много темата.
 
За: 500+ блога без nofollow :)

За: 500+ блога без nofollow :)

Не знам кой как и защо вдигна темата, но тя е от 2008-ма година, а списъка е крайно неактуален. Прегледах първите 20 - 30 и половината сайтове ги нямаше изобщо вече, а другата половина бяха nofollow.
 

Горе