SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

500 думи за 100 рубли

BullBlogger

С рогите напред
Спешно ми трябват 400 рубли. Предлагам написването на четири статии от по 500 думи на български език в произволна ниша. Цена 100 рубли на статия (при сегашния курс равностойността е 4,51 лв)

Ако някой поръча четирите статии наведнъж получава пета безплатно.

Офертата е валидна докато събера 400 рубли.
 
Re: 500 думи за 100 рубли


Да, Webmoney. Практически вече намерих 400 рубли т.е. не са ми спешни, но необичайно големия интерес към моите творчески възможност ме кара да оставя офертата отворена поне засега

Благодаря!
 
Re: 500 думи за 100 рубли

Офертата отново е отворена. Този път нуждата е от 60 WMZ или 1800 WMR (ама първото по-ме кефи).

Между другото ако някой е забелязал други таланти у мен с радост ще обсъдя и друга услуга стига плащането да е у вебмонето
 
За: 500 думи за 100 рубли

За: 500 думи за 100 рубли

Привет, Мне требуются статьи на болгарском языке, если предложение еще в силе дайте знать. Болгарского не знаю, поэтому пишу здесь на русском и английском. Вебмани без проблем.

Hi, I need articles оп the Bulgarian language, if the offer still stands let me know. Bulgarian language did not know if you can in English, Russian, Czech. Webmoney without problems.
 
Re: За: 500 думи за 100 рубли

Re: За: 500 думи за 100 рубли

Yes, the offer is still open. I sent you a PM with my email. Please, send me details concerning your order. Thank you!
 

Горе