SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

62 блог платформи на български

Butch

New member
Реших да пусна половината си листа с безплатни блог платформи. Почти всички позволяват български език и линк.

seobulgaria.net/seo-blog/

Няма да се разсърдя ако добавите статията с някой от бутоните под нея :)
 
Re: 62 блог платформи на български

Добре бях решил да не пускам ресурси за общо ползване и виждам за пореден път защо. Анонимните да ви питам къде сте виждали другаде същата листа събрана с платформи, които поддържат Български, дуфолоу линк, доста и на wp платформи с висок авторитет?

Аз ще ви кажа - никъде. Сигурен съм, че и вие сте си го копирали от блогчето ми. Само с този списък имам първа страница/ топ 3 на клиенти и собствени проекти само със сателити от този "всеизвестен" мой списък, за ниши в които само Сапето струва 200лв+ на месец.

Заради такива, като вас вече не е публичен и на разочарованите - сърдете се на негативните анонимници.

Ако някой от потребителите, с които поддържам връзка имат нужда и не сте го свалили ми пишете лс.
 
Re: 62 блог платформи на български

Последно пиша в темата и за мен е приключена. За да ги събера съм махнал много други платформи (проблемни и тези в листата са читави) и съм дал само тези, които вършат добра работа за подобряване на SERP. Тествах един плъгин и явно съм го забравил включен. Той е за споделяне. Дори съзнателно да го бях оставил с изискване за 1 шерване, както съм го настроил прекалено голямо усилие ли ти коства да се отблагодариш с 2 клика на мишката :)

Явно да ;) Над 60 добри платформи за linkwheel ама ако може без да кликам и с мишката. Ей това ни е народопсихологията.

И да си имаме все пак уважението
Засичал съм те по разни И.Т мероприятия и правиш впечатление на точен пич, обаче се замислям дали не съм се объркал.
 
Re: 62 блог платформи на български

Мисли си каквото искаш - твое право е.

След като си написал свободно, аз го разбирам безусловно, но да кажем това си е мой проблем, че имам различно разбиране от теб.

В крайна сметка списъка ти е полезен - в тоя спор няма, а предния ми пост беше опит да обясня за червените точки репутация.

Къде сме се засичали?:)
 

Горе