SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

90 лв бoнус за нови клиенти на adwords

За: 90 лв бoнус за нови клиенти на adwords

За: 90 лв бoнус за нови клиенти на adwords

А така.И какво стана с Google Engage?Къде отиде предимството?
Сега всеки клиент може да си вземе промо код.
Не че ще се оправят с всичките регистрации и настройки, но няма как да му се предложи екслузивна оферта с промо код.
Гугъле, Гугъле....
 
Re: 90 лв бoнус за нови клиенти на adwords

Вчера си направих нов профил и използвах код за бонус. Изтеглих 30 лв. от картата в профила, но рекламите ми не се показаха. Днес видях, че профила ми е спрян
Профилът Ви в Google AdWords бе спрян, тъй като данните Ви за плащане в него или в свързан с него профил не можаха да бъдат потвърдени
Имам един стар профил в Adwords, но там до последно всичко си беше ок. Работих с него около месец на предплащане и нямам задължения.
Какво да направя, за да ми тръгнат рекламите или поне Гугъл да ми възстанови парите?
 
Re: 90 лв бoнус за нови клиенти на adwords

Вчера си направих нов профил и използвах код за бонус. Изтеглих 30 лв. от картата в профила, но рекламите ми не се показаха. Днес видях, че профила ми е спрян
Имам един стар профил в Adwords, но там до последно всичко си беше ок. Работих с него около месец на предплащане и нямам задължения.
Какво да направя, за да ми тръгнат рекламите или поне Гугъл да ми възстанови парите?

В стария профил използвал ли си промоционален код?
 
Re: 90 лв бoнус за нови клиенти на adwords

А защо не се обадиш на съпорта за БГ и да попиташ какъв точно им е проблема?
По принцип с тези ваучери дори да вкараш 30те лева в началото, то бонуса от 90лв се активира след като са похарчени реално, тоест усвоени в реклами 30те лева. Може би знаеш, но все пак да кажа - при физ лица е 36лв (Г начисляват и ДДС), а при ЮЛ сумата е 30лв, тъй като профилът е бизнес.
 
Re: 90 лв бoнус за нови клиенти на adwords

Да ама това беше преди 2-години

Това е против правилата им и е напълно логично, че са ти блокирали втория акаунт. Вариантът е ако ще си правиш друг акаунт, да е без промо код, за да не го блокират.
 
Re: 90 лв бoнус за нови клиенти на adwords

след като се изхарчат тези първоначални суми кога превеждат бонуса, 5 дни след това или 5 дни след изтичане на календарния месец
 
Re: 90 лв бoнус за нови клиенти на adwords

Това е против правилата им и е напълно логично, че са ти блокирали втория акаунт. Вариантът е ако ще си правиш друг акаунт, да е без промо код, за да не го блокират.
Да но тези 30 лв. си стоят в профила и не мога да ги изхарча. Ако им пиша дали ще ми ги възстановят?
 

Горе