SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

abv.bg Domain bglaf.org has exceeded the max emails per hour. Message discarded.

nullsoft

Active member
Преди малко викам да изпратя на потребителите по един емайл за празниците.

имам над 4000 потребителя и доста от тях са в абв, и след 5 минути проверявам си пощата е пълно с

"Mail delivery failed: returning message to sender"

гледам ква е причината :) и се шашкам малко
Domain bglaf.org has exceeded the max emails per hour. Message discarded.

Не знам що споделям това но :) нека и вие да знаете

Весели празници на всички
 
Re: abv.bg Domain bglaf.org has exceeded the max emails per hour. Message discarded.

И при мен се е получавало така, но съобщенията ми биват изпратени след като премине ограничението.
 
Re: abv.bg Domain bglaf.org has exceeded the max emails per hour. Message discarded.

аз на мейлърите обикновенно имам функция, на всеки 10-20 мейла прави 5-10 секунди пауза (палза :p), и после пак се повтаря цикъла ... 10-20 мейла, пауза и т.н.

До сега не съм имал проблем... като изключиш бозните на някой БЪЛГАРСКИ ПОЩИ... няма да правя реклама тука, било то и анти-, но съм потресен ... всички юзъри нямат проблем с мейлите - хората които са на БЪЛГАРСКАТА ПОЩА, я дойде, я не дойде тоя мейл ...

айде, със здраве ;)
 

Горе