SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Account Godaddy

Re: Account Godaddy

В момента, в който купиш нещо от тях (домейн, хостинг) и си правиш регистрация. То иначе просто регистрация не ти трябва.
 
Re: Account Godaddy

няма значение откъде си за да си направиш акаунт там


bgkulinar каза:
В момента, в който купиш нещо от тях (домейн, хостинг) и си правиш регистрация. То иначе просто регистрация не ти трябва.

ако купуваш бегайТате домейн от някой ще ти трябва
 
Re: Account Godaddy

https://idp.godaddy.com/shopper_new.aspx?SPKey=GDDCCEB02&myaUrl=%2fdefault.aspx&=

Би трябвало да стане. Аз започнах с GoDaddy като си купих един домейн на търг и ми го трансферираха без да ме питат там. След 2 седмици всичките ми домейни вече бяха трансферирани там :) - доволен съм от тях. Можеш да имаш акаунт, а вътре да няма нищо.
 
Re: Account Godaddy

Само регистрация ? Кредитни карти, адреси не искат ли ? Скоро имам за подновяване домейн искам да го направя през тях.

Как е въпроса с кредитените карти ако искам да купя нов домейн ? Интересува ме конкретно за godaddy ?
 
Re: Account Godaddy

За да го подновиш през тях без да се дропи трябва да си направиш акаунт в годеди, след което да си го трансфернеш от единия регистратор към новия (годеди) :)
 
Re: Account Godaddy

Кредитна карта или paypal ще ти трябва
ако искаш да си трансферираш домейна при тях ще ти е много лесно да си направиш акаунт
просто им отиди на сайта и започни трансфер на домейн
 
Re: Account Godaddy

biks каза:
Как е въпроса с кредитените карти ако искам да купя нов домейн ? Интересува ме конкретно за godaddy ?
Аз съм пазарувал с Виза Електрон и с Мастъркард и с двете нямаше грижа. Има възможност за еднократно авторизиране на кредитна карта и всеки пък, когато правиш плащане, въвеждаш парола и ти чарджват картата. Другия начин, който ползвам аз, е при всяка покупка да въвеждаш номера на картата.
 
Re: Account Godaddy

Здравей,

и аз да кажа моя опит с godaddy. Имам при тях хостинг и домейн. Плащам с карта Виза електорин и както казва bgkulinar можеш да плащаш като си въвеждаш данните на картата или само чрез парола, поддържат също директно да ти взема пари от картата без да правиш нищо (примерно аз ползвам хостинг, който се плаща месец за месец и всеки месец ми пишат имейл като ми дръпнат пари от картата). Последните няколко месеца не успяват автоматично да ми дръпнат пари и се налага да се логвам и да го правя ръчно (може нещо в банката да ми се е променили или в условията на godaddy, още едно нещо в to do лист, което трябва да проверя защо е така).

Много съм доволна от bandwith-a им, хоствам там видео файлове, които се гледат онлайн и получвам писма от юзъри, че са доволни и че не им прекъсва.

С две думи трябва ти карта за плащане в Интернет и няма да имаш проблеми с акунта.

Руми
 
Re: Account Godaddy

Rumi каза:
Много съм доволна от bandwith-a им, хоствам там видео файлове, които се гледат онлайн и получвам писма от юзъри, че са доволни и че не им прекъсва.
Ще видиш зор, когато потребителите ти надхвърлят бройката от 50 накуп. Пожелавам ти този трафик, но тогава ще се наложи да се преместиш на друго място.
 
Re: Account Godaddy

Благодаря за отговорите. :friday: Ще си направя карта.
Виза Електрон или Мастъркард ? Има ли значение ?
Някоя банка да препоръчате за целта ?
 

Горе