SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Ad Manager за всички

Re: Ad Manager за всички

Мдааа, запазват си правото да сложат такса

Поне аз така бях прочел. Първите два или три месеца са безплатни и след това може да ти искат кинти
 
Re: Ad Manager за всички

Мдааа, запазват си правото да сложат такса

Поне аз така бях прочел. Първите два или три месеца са безплатни и след това може да ти искат кинти
зависи от таксата, но сигурно ще си е оферта, с някой по-голям сайт се налага да си вземеш отделен хост само за това.
 
Re: Ad Manager за всички

Софтуер (в случая услуга) с която да си управляваш рекламните полета на сайта. :)

Тоест - можеш да избираш какви реклами да пускаш на сайта си?

Извинявам се, че така питам, ама видях, че там иска да се сългасявам с тяхни условия някакви и не съм сигурен точно какво е и дали го искам... :)
 
Re: Ad Manager за всички

Тоест - можеш да избираш какви реклами да пускаш на сайта си?

Извинявам се, че така питам, ама видях, че там иска да се сългасявам с тяхни условия някакви и не съм сигурен точно какво е и дали го искам... :)
да, сам избираш, но й сам си търсиш рекламодателите
 
Re: Ad Manager за всички

На пръв поглед доста сериозно е направено (дори в бета), вече 3 часа му се кефя. Спестява сума ти усилия, а когато нямаш рекламодател за тази позиция си показва adsense.
Удобно е и за рекламодатели. Много бързо се намират подходящите свободни позиции и се сравнява с офертите на конкурентите. Добра статистика и скорост на зареждане.
Има си специална ниша и за рекламните агенции.
Общо взето, има всички шансове да премахне лошите навици на българския рекламен пазар.
 
Последно редактирано:
Re: Ad Manager за всички

Абе това с алтернативно показване на адсенс - ми може да си го сложиш във всеки нормален банер ротатор /i think/ Колкото до това, че може да сравняваш конкуренцията - това е добре. Още не съм стигнал до него, за да го проучвам :)
 
Re: Ad Manager за всички

В банер ротатор обаче не можеш да сложиш ad manager (поне така пише в правилата). Плюс това сега мъча клиентите с phpadsnew (open-x), тормозя сървърите и ако ги питам на кого повече имат доверие - на статистиката на Гугъл или на друга банер система, върху която собственикът на сайта има пълен контрол, то съм сигурен, че повечето дори ще се засмеят на този въпрос.
 

Горе