SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adobe Certificated Associate/Expert

nikijsw

New member
Здравейте имам един въпрос тъй като гледах днес тези програми за сертификация на Adobe за сътрудници и експерти. Та въпроса ми е гледам пише че в България на 4-5 места в София може да се положи изпит за такъв сертификат. Вярно ли е това?
Въпросите ще станат повече от един, но както и да е. Друго което искам да питам е има ли такива хора тук, които са взели такива сертификати? Колко струва полагането на изпита тъй като не успях да намеря цена. Изисква ли се нещо преди полагането на изпита ? (не се изразявам правилно със сигурност, но имам предвид може би някакви други сертификати, изпити и аз не знам точно как да го формулирам този въпрос) Наистина последно вече: може ли да положа такъв изпит преди да съм навършил 18 или ще трябва да изчакам малко :D

Благодаря предварително на всички които ще отделят внимание на темата дори и само да я прочетат :)
 

Горе