SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adsense и content за Български сайт

johnny

trigger hippie
Търсих доста, но не намерих нищо по въпроса.

Имам adsense акаунт в който използвам само 'за търсене', защото за български сайтове не се поддържа. Въпроса ми е мога ли да сложа за съдържание, като променя pub кода и най-важното това наказуемо ли е? Зная, че първоначално се не се появяват реклами, а след известно време става това, и въобще може ли да ми се одобри контента като всъщност аз нямам право да го имам. И още нещо, ще ми се начисляват ли пари ако го одобрят.
 
Re: Adsense и content за Български сайт

съвсем скоро се очаква вкючване за адсенсе на български език
няколко месеца макс :shrug:
 
Re: Adsense и content за Български сайт

Това с промяна на pub-кода не го разбрах. Желателно е по никакъв начин да не си играеш с генерираният код, затова каквото и да си намислил, не го прави :)

Иначе нямаш проблем да слагаш адсенс на български страници. Над година съм държал адсенс на българска страница без проблем. Даже понякога показваше и реклами, имах и няколко долара от там. Само забрани публичните реклами за да не ти развалят страниците.

Надявам се nbsp да е прав. Предполагам, българските рекламодатели се увеличават, така че като нищо скоро може да пуснат адсенс за съдържание на български
 
Re: Adsense и content за Български сайт

a :smoker:аз ще изкарам от това едно средно количество което ще ми стига да купя малко островче в тиихия океан :)
 
Re: Adsense и content за Български сайт

Ако продължава тенденцията за падане на приходите на издателите, скоро адсенс ще се превърне във второстепенна услуга.
 
Re: Adsense и content за Български сайт

не вервам, гугъл разполагат с прекалено много маркетингова информация,
алгоритми с които да я анализират
и много мозъчни клетки които да я експлоатират,
без да споменавам пари да реализират
 

Горе