SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adsense как да премахна евтините реклами?

lipa

New member
Исками се да сложа някакво ограничение, защото взеха да влизат много евтини реклами на блога. Знам че могат да се филтрират, но не ми се занимава да ги търся сайт по сайт по сайт по сайт и едвали ще ги открия всички. Исками се да мога да ги огранича и да се виждат само реклами над 20 цента например. Вместо евтини реклами по 2 цента ще би било по-добре да се вижда празно пространство.
В Адсенс намерих от къде се филтрират, но не мога да разбера как да ги филтрирам по цена.
Моля помогнете да реша проблема.
 
Ми тука има на една от снимките блокиране на категории. Примерно разни онлайн игри може да се блокират. Също има и списък с урл-и, които да се блокират.
https://www.alltechabout.com/increase-adsense-earnings-blocking-url/
Но да не стане така че ще печелиш по-малко :). Тествай.
 
След като задаваш такъв въпрос, значи съвсем не ти е ясно как работи АдСенс. Накратко - няма фиксирана цена за клик от рекламодателите. Те наддават! Когато конкуренцията е по-голяма, цената на клика се качва и обратно. Това, че имаш кликове по 2 цента, означава че таргетираш евтини ключови думи или дженерик съдържание.
 
След като задаваш такъв въпрос, значи съвсем не ти е ясно как работи АдСенс. Накратко - няма фиксирана цена за клик от рекламодателите. Те наддават! Когато конкуренцията е по-голяма, цената на клика се качва и обратно. Това, че имаш кликове по 2 цента, означава че таргетираш евтини ключови думи или дженерик съдържание.

Точно и кратко, не очаквай нищо повече от джобни от адсенс, все пак годината не е 2008 ;-)
 
Точно и кратко, не очаквай нищо повече от джобни от адсенс, все пак годината не е 2008 ;-)

Е какво пък, колкото за една боза се събира от адсенса, да пийне човек че да си подслади живота малко (но за милиардите от рекламодателите не се притеснявай, те отиват при чичо Гошо, не се губят) :)
 

Горе