SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adwords и банков превод

kuzmanin

New member
Дано сега го направят и за AdWords.

@cloxy - мисля че и за adwords има и то я някакъв тип инвойсинг акаунт, но май трябва да правиш сериозни обороти и ти дават право да си плащаш веднъж месечно след като ти пратят фактурата

аз лично не съм го виждал тук в БГ но съм чел доста за него - хубавото е че те кредитират 1 месец с изразходваните пари и чак след като ти дадат фактурата си плащаш.
 
Последно редактирано от модератор:
За: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

За: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

@cloxy - мисля че и за adwords има и то я някакъв тип инвойсинг акаунт
но май трябва да правиш сериозни обороти и ти дават право да си плащаш веднъж месечно след като ти пратят фактурата

аз лично не съм го виждал тук в БГ но съм чел доста за него - хубавото е че те кредитират 1 месец с изразходваните пари и чак след като ти дадат фактурата си плащаш.
Това не го разбрах.
Аз имам акаунт в adwords от 2008 година и винаги така съм плащал. Последно съм правил кампания през 2010 и винаги съм плащал след получаване на фактурата. Т.е 1 месец работя и тогава плащам, а обемите са ми били по около 100-150 лв на месец.
 
За: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

За: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

@gogobg - не говоря за припей и постпей. Постпей-а ти дърпа пари или ако стигнеш дадения трешхолд или ако достигнеш 30 дни от последното плащане.
аз говотрех за invoice-инг акаунт.

Тези акаунти доколкото знам ги правят ако оборотите са ти над 10 000 долара месечно.Ако имаш оборот от 10 000 долара месечно с постпей акаунт ще ти дръпне пари поне 20 пъти. Ако изпаднеш в ситуация да нямаш пари в сметката или без причина банковата транзакция да пропадне (което е рядко) кампаниите ти спират. С инвойс акаунта няма спиране на капаниите, а плащането можеш и да го позабавиш - така се получава междуфирменната задлъжнялост, дори и към гугъл :)

Аз лично съм виждал акаунт в adwords на UK потребител, който дължеше 20 000 паунда на гугъл с такъв инвойсинг акаунт. Искаше малко помощ човека за една кампания и ми показа част от другите неща в акаунта си.
 
За: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

За: Фирмен Adsense с възможност за банков превод

Специално когато почнах кампаниите питах в adwords с писмо. Казаха ми че плащам след като изтече месеца (след като получа фактура) и нямам никакви лимити на пари. Отговориха ми, че ако искам да се огранича до някакви пари на месец да си ги сметна по колко наден да се харчат и да дам дневен лимит който умножен по 30 дни ще ми даде месечния. А сметката ми не е оставала без пари и не знам в този случай какво ще се случи. Разбира се не съм стигал и такива суми. Не че има значение поне за мен дали ще платя 2 пъти или един път в месеца.
 

Горе