SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adwords $60 AUD ваучери по 20.лв!

Re: Adwords $60 AUD ваучери по 20.лв!

Чудно ми е дали мога да ползвам повече от един ваучър?
 
Re: Adwords $60 AUD ваучери по 20.лв!

Чудно ми е дали мога да ползвам повече от един ваучър?

Да, ако си създадеш повече от един акаунт. Като ти свършат паричките - има опция да се закрие акаунта.
 
Re: Adwords $60 AUD ваучери по 20.лв!

Така да.
А, принципно днес както си направих акаунт и ползвах ваучър..мога ли още един до..тези 30 дни. :)
 
Re: Adwords $60 AUD ваучери по 20.лв!

Аз направо си направих нов акаунт. Всичко е ок зареди се с ваучера.
Продавача перфектен :)
 
Re: Adwords $60 AUD ваучери по 20.лв!

Да, ако си създадеш повече от един акаунт. Като ти свършат паричките - има опция да се закрие акаунта.

Като закрия първия акаунт, правя нов и мога да продължа да рекламирам същия сайт, така ли? Някой изпробвал ли е тази схема? :confused:
 
Re: Adwords $60 AUD ваучери по 20.лв!

Идеята ми беше, че като се закрие акаунт, спират да ти дърпат пари по картата, ако е с последващо плащане. Иначе не вярвам пак да можеш да се регистрираш, поне няма да е в близките месеци.

И на мен ми е интересно дали мога да сложа повече от един от тези ваучери в нов акаунт.
 
Re: Adwords $60 AUD ваучери по 20.лв!

Здравейте,
Интересна тема, ако някой разполага с излишни ваучери ... имам интерес и за повечко, пишете!
 

Горе