SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Adwords Keyword Tool вече показва реалния трафик

Re: Adwords Keyword Tool вече показва реалния трафик

Много, много, много полезно
 
Re: Adwords Keyword Tool вече показва реалния трафик

Хммм нещо си загубих доверието в Google Keyword Tool-a.

Имам сайт на 1ва позиция. GKT ми дава обем на търсенето 1300/месец(средно). Генерирам 0/ден трафик.
Имам сайт на 2ра позиция. GKT ми дава обем на търсенето 1600/месец(средно). Генерирам 10-30/ден трафик.

* 2-та примера са с ралични кл.думи.


Анализирам съм тенденциите на 2те кл.думи с Insights. - Тенденцията е абсолютно една и съща. Пик към 2008, след което тенденциозно намаляване на търсенето като за последнтие месеци е с индекс 30.

Не мога да проумея защо такива даннтие вади Google-те , но в крайна сметка доста тъпичко. Хвърлих доста усилия да класирам на 2ва позиция, а се оказа за нищо. Може би в тея случаи е добре да си тестваш с една пробна Adwords кампания по ключовата дума, та да знаеш поне има ли търсене или няма. :(
 
Re: Adwords Keyword Tool вече показва реалния трафик

* поправка - Хвърлих доста усилия да класирам на 1ва позиция, а се оказа за нищо.
 
За: Adwords Keyword Tool вече показва реалния трафик

За: Adwords Keyword Tool вече показва реалния трафик

За всеки случай погледни тази статия, която е превод на тази.
И също на каква настройка гледаш тези данни. Трябва да се гледа тази с [ ] ако не се лъжа.
 
Re: Adwords Keyword Tool вече показва реалния трафик

Хора, откъде ги копаете тези теми, сума време се чудих какво е новото и защо не съм го видял досега, а то това било "ново" преди 4 години.
 
Re: Adwords Keyword Tool вече показва реалния трафик

Сори, не исках да спамя с нова тема при положение вече имаше такава :) Иначе я изкопах със търсачката :)
 
За: Adwords Keyword Tool вече показва реалния трафик

За: Adwords Keyword Tool вече показва реалния трафик

Както е писал Скуби, трябва да търсиш тесен сърч. Освен това, с внедряването на съджеста, резултатите подскачат едва ли не на всяка въведена буква т.е. напълно нереални са, особено за по-дълги думи.
 

Горе