SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Article Directory Българска ...

Sp0oN

Anno Zero LTD
Започнах лека-полека да бутам една българска такава директорийка...
Тук:
http://dir.izkustvoto.com/
Тъй като не съм се занимавал с директории, ще е добре ако кажете какви категории е добре да има ... какви съб директории и т.н., ще съм ви много благодарен !!!
 
Последно редактирано:
Re: Article Directory Българска ...

Спуни : ) каква чудесна идея. Аз бих я пуснала на нов домейн.

Виж любимата ми директория за статии, защо не я копираш като идея ; ) все пак не е нужно да се открива топлата вода, още повече когато нещо работи добре.

ezinearticles.com - всички категории се виждат като щракнеш на "expand all" горе в дясно.
 
Re: Article Directory Българска ...

Много добра идея, но ще трябва да решиш какво съдържание ще публикуваш - българско, английско или смесено. :)

Пишеш, че е българска директория, менютата са на български а намирам само съдържание на английски... или може би тестваш още?
 
Re: Article Directory Българска ...

още е в съвсем начален период... съдържанието на англииски е само тест контент... като приключа с пълният превод на директорията ще дел-на всички англииски статии отвътре... по нататък може да се замисля и за бг/ен версия, но за сега се целя само в България ...
 
Re: Article Directory Българска ...

ще помоля админа да изтрие тази тема, така и така никой не пише, само да пълни място ( и линкове ;) )...
Благодаря ;)
 
Re: Article Directory Българска ...

#addon: Направих джаджа за българските социални мрежи.
#addon: Направих в ляво менюто със категориите да излизат всички ТЛ-директории ( топ левъл директории ), а не да е рандъм, а долният бутон за "покажи всички" показва и съб дир-овете...
#bugfix: Оправих мизерията с таблиците на цялостният изглед дето се бъгваше.
#bugfix: Оправих енкоундингите които се бяха омазали (те все още са омазани, но поне функционира...)
#feature: ВСИЧКО е на Български език.

//02.01.2008. Имам рожден ден днес, така че само това направих ...
 
Re: Article Directory Българска ...

Яка е директорийката ти. Аз лично нямам по-специални критики. Само....ще си дудна за това винаги, не че не е готино ама за какво е това тиксо долу, аз знам че един сайт е посещаван по много други показатели - дизайн, позициониране, активност, свеж контент. А си е изодящ линк - лично мнение. Ако сложиш и един готин хедър ще лепне идеално на мониторите ни .:)

А предприемач, за твойта ми знаеш мнението.:)

Успехи с набирането на публишъри приятели.
 

Горе