SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Asus eeepc :)

Re: Asus eeepc :)

A...ъъъъ... мога ли да помоля за пълни характеристики на това което си си купил, защото никъде не намерих точно написани ;(
//съжалявам !
 
Re: Asus eeepc :)

Здравейте. Тази тема е малко стара, но все пак реших да попитам.
Днес ми казаха за въпросното eeepc. Разгелдах малко в и-нет, хареса ми. Разходих се до Плесио, после и до Мултирама... имаха го и на 2-те места, но ми направиха впечатление следните неша:
На снимките в и-нет има една....хммм... нака да я наречем лайсна, която минава между пантите за згъване.(Виж тук
Въпросната я нямаше на нито един от изложените модели които видях. Незнам дали има някаква съществена роля, но все пак смятам че така изглежда по-красиво :)
Другото което ме интересува е какви (ако е имало някакви) са нещата които са включени в комплекта с него... зарядно например и т.н. и знае ли някой какво трябва да включва default комплекта, за да знам какво са си откраднали :) Нещо което правят в почти всички магазини за техника :)
 
Re: Asus eeepc :)

Гледах го и аз 300 евро тука, но не съм работил с такова.БТВ вече има някаква друга марка пуснала подобен за същите пари, но с по-добри параметри като памет и още някой неща.
 
Re: Asus eeepc :)

Здравейте. Тази тема е малко стара, но все пак реших да попитам.
Днес ми казаха за въпросното eeepc. Разгелдах малко в и-нет, хареса ми. Разходих се до Плесио, после и до Мултирама... имаха го и на 2-те места, но ми направиха впечатление следните неша:
На снимките в и-нет има една....хммм... нака да я наречем лайсна, която минава между пантите за згъване.(Виж тук
Въпросната я нямаше на нито един от изложените модели които видях. Незнам дали има някаква съществена роля, но все пак смятам че така изглежда по-красиво :)
Другото което ме интересува е какви (ако е имало някакви) са нещата които са включени в комплекта с него... зарядно например и т.н. и знае ли някой какво трябва да включва default комплекта, за да знам какво са си откраднали :) Нещо което правят в почти всички магазини за техника :)


лайсната я има и е с надпис. незнам как изглежда без нея
в комплекта който аз имам има зарядно и калъф от неопрен
 
Re: Asus eeepc :)

Хора, продавам си моето eee pc. Ново без следи от употреба с гаранция и 1GB SD карта + USB мишка, да е работил 30 часа най-много, не е работил на батерия. Пълен пакет. При интерес давам и снимки. 500лв.
 
Re: Asus eeepc :)

Пусни я тази оферта в Пазар, мисля че ще има кандидати.
 
Re: Asus eeepc :)

Хора, продавам си моето eee pc. Ново без следи от употреба с гаранция и 1GB SD карта + USB мишка, да е работил 30 часа най-много, не е работил на батерия. Пълен пакет. При интерес давам и снимки. 500лв.
500 лв-Цената е добра!!
http://www.plazmabg.com/product_info.php?manufacturers_id=5&products_id=917 като нов е повече от 600-а неговия е нов!!Самият продукт си е нов за Бг
 
Re: Asus eeepc :)

500 лв-Цената е добра!!
http://www.plazmabg.com/product_info.php?manufacturers_id=5&products_id=917 като нов е повече от 600-а неговия е нов!!Самият продукт си е нов за Бг
Седи си на масата и не го ползвам, иначе си е идеална машинка. Пуснал съм и тема със снимки, при интерес ми пишете лично, ще ви отговоря бързо.
 
Re: Asus eeepc :)

Седи си на масата и не го ползвам, иначе си е идеална машинка. Пуснал съм и тема със снимки, при интерес ми пишете лично, ще ви отговоря бързо.


Аз последно за малко пипнах това на oggin, ама са ми малко големи пръсчетата и натискам по 2-3 копчета наведнъж... не е за мене толкова малко нещо.
 
Re: Asus eeepc :)

мойто много ми е удобно...в Университета си драскам на него, миналия ден малко за работа ми треаше, а ако си мъкнех другото лаптоп-много тежно. За една презентация, която изнесох на скоро е перфектно...скоро за още няколко ще ми трябва.
А бе зарибява си :)
 
Re: Asus eeepc :)

и мен ме зарибихте и от 1 седмица и аз имам такова, качих му боза, офис, dreamweaver и работи като пушка, качих му и за клокването.
 

Горе