SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Auto Social Bookmarking

iradeum

Banned
Тааа, гледах из нета разни софтуери за автоматичен social bookmarking submit, щото ми писна да си събмитвам статиите в 200 000 социалки и то ръчно. Някой пробвал ли е софтуер от този сорт и ако да, нека сподели експириънса ако може :)
 
Re: Auto Social Bookmarking

За международните ме интересува а също и дали си струва парите защото такъв софтуер е над $150. А има ли нещо free?
 
Re: Auto Social Bookmarking

Аз ползвам bookmarking demon 5. Мисля че е супер - не виждам как може ръчно да се субмитне в хиляда сайта примерно а това го прави само.
Може да се добавят допълнително сайтове освен вградените около 100
 
Re: Auto Social Bookmarking

ММм, такова, намерих в един пакет от разни книги дето съм теглил, Bookmarking Demon 3, разбира се напълно функциониращ ако ме разбирате какво имам предвид. Някой ако иска линк за даунлоад -> ЛС. И моля без моралисти!
 
Последно редактирано:
Re: Auto Social Bookmarking

ММм, такова, намерих в един пакет от разни книги дето съм теглил, Bookmarking Demon 3, разбира се напълно функциониращ ако ме разбирате какво имам предвид. Някой ако иска линк за даунлоад -> ЛС. И моля без моралисти!

Немога да ти изпратя лично...ще съм ти благодарен ако ми изпратиш на ЛС линка.
 
Re: Auto Social Bookmarking

@wood И да иска, няма да може да ти го изпрати, вече са го банали.
 

Горе