SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Bing.com - нов search engine на Windows

Re: Bing.com - нов search engine на Windows

Bing.com - тоя филм сме го гледали. И е доста скучен.
Само това мога да кажа.
Не съм съгласен с теб имат някои новости а и като гледам кои бекове показват доста са индексирали вече. Според индексирените бекове излаза че имат доста по добра международна индексация от яху. Поне за сайтовете, които аз огледах са се заели сериозно с индексирането. За БГ не е особено добро обаче.

Та според мен този път се опитват да са сериозни в M$. Крайно време е на гугле да им излезе малко конкуренция и се надявам да успеят.

ПП: даже се появиха 1150+1300 нови баклинка за два от сайтовете ми откакто написах горното одеве :) явно работят активно.
 
Последно редактирано:
Re: Bing.com - нов search engine на Windows

Ще убеди ли Microsoft потребителите, че Google има слабости

"Търсенето: смело да отидем там, където още никой не е стъпвал!" С тази препратка към култовия фантастичен сериал Star Trek бе представен поредният "убиец на Google" - новата онлайн търсачка на Microsoft - Bing. Иронично, голямото предизвикателство пред нея всъщност е да докаже, че там, където никой не е стъпвал, има нужда да се стъпи. Придирчиви към всичко друго, интернет потребителите са дотолкова свикнали с Google, че трудно си представят интернет света извън очертаните от него предели. А онлайн търсенето като млад бизнес сегмент може още много да се подобрява.

...
http://capital.bg/show.php?storyid=730896
 
Последно редактирано от модератор:
Re: Bing.com - нов search engine на Windows

А някой знае ли по какъв начин се класират резултатите от търсенето в Bing?
 
Re: Bing.com - нов search engine на Windows

А някой знае ли по какъв начин се класират резултатите от търсенето в Bing?
Подозираме, че е чрез алгоритъм... но не сме напълно сигурни! Може де е през RNG.
 
Re: Bing.com - нов search engine на Windows

GoogleAnalytics вече си го добавиха в Search Engine листа (оф. новина отпреди десет дена).
А точно това, както знаем, е много за един GАналитикс.

Че и слухове ходят за нов екип в гугъл за ресърч на новото? животно.
 

Горе