SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Blogomania и интересен казус

Re: Blogomania и интересен казус

Заради подобен род индивиди аз съм в процес на затваряне на моята директория за статии Axeny. Колкото и човек да се опитва да направи нещо безплатно и полезно, винаги ще се намери някой недоволен. Убива му се на човек желанието да прави безплатни услуги.

  • Ако не му одобриш статията ти се сърди, сякаш имаш нещо лично против него.
  • Забравил да си сложи връзка в статията, после пише по форумите, че умишлено му се премахват връзките.
  • Откраднал от някъде съдържанието, после ти си им виновен на всички.

Каквото повикало, такова се обадило :(
 
За: Blogomania и интересен казус

За: Blogomania и интересен казус

Васко точно това гледах днес, че спираш директорията към която съм сложил линк от гугъл+ страницата ми. В каква насока ще се развива по-нататък?
 
За: Re: Blogomania и интересен казус

За: Re: Blogomania и интересен казус

Заради подобен род индивиди аз съм в процес на затваряне на моята директория за статии Axeny. Колкото и човек да се опитва да направи нещо безплатно и полезно, винаги ще се намери някой недоволен. Убива му се на човек желанието да прави безплатни услуги.

  • Ако не му одобриш статията ти се сърди, сякаш имаш нещо лично против него.
  • Забравил да си сложи връзка в статията, после пише по форумите, че умишлено му се премахват връзките.
  • Откраднал от някъде съдържанието, после ти си им виновен на всички.

Каквото повикало, такова се обадило :(

Тази директория е от малкото наистина добре поддържани. Жалко ще е ако я закриеш наистина.
 

Горе