SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

[Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Re: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blas

Re: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blas

Определено цената е висока за такъв тип услуга. Мисля, че не е необходимо да давам линкове към 5000 и 6000 линк коментара за 5-6$ долара в BHW и backlinkforum нали?
Просто го отбелязвам като съвет, но пък ти си си преценил, наистина малко хора в България, поне по мои наблюдения имат scrapebox, може би поради причината че не можеш да харвестваш на кирилица.
 
Re: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blas

Re: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blas

Отново съм на линия. Нека хората, които вече се възползваха от услугата да споделят своите впечетления.

Преди коледа се възползвах от услугата и съм доволен. Пиша отзиви едва сега понеже исках да преценя резултата в малко по-дългосрочен план.
1. като качество на работата съм много доволен: поръчах ден или два преди празниците и нещата бяха готови в рамките на ден и половина след това точно за 24-ти или 25 ... нямам спомен вече точно. С добро качество и коректно отношение.
2. като ефект - по мои наблюдения има леко увеличение на трафика и положителни размествания в СЕРП - което се забеляза още в седмицата между коледа и нова година - които принципно са доста мъртви за нишата - като това увеличение се запази и в последвалите три седмици.

накратко: доволен съм и смятам да се възползвам и за в бъдеще.
 
Re: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blas

Re: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blas

Определено цената е висока за такъв тип услуга. Мисля, че не е необходимо да давам линкове към 5000 и 6000 линк коментара за 5-6$ долара в BHW и backlinkforum нали?
Просто го отбелязвам като съвет, но пък ти си си преценил, наистина малко хора в България, поне по мои наблюдения имат scrapebox, може би поради причината че не можеш да харвестваш на кирилица.

Благодаря за съвета. Ще помисля дали мога да намаля малко цените.

Преди коледа се възползвах от услугата и съм доволен. Пиша отзиви едва сега понеже исках да преценя резултата в малко по-дългосрочен план.
1. като качество на работата съм много доволен: поръчах ден или два преди празниците и нещата бяха готови в рамките на ден и половина след това точно за 24-ти или 25 ... нямам спомен вече точно. С добро качество и коректно отношение.
2. като ефект - по мои наблюдения има леко увеличение на трафика и положителни размествания в СЕРП - което се забеляза още в седмицата между коледа и нова година - които принципно са доста мъртви за нишата - като това увеличение се запази и в последвалите три седмици.

накратко: доволен съм и смятам да се възползвам и за в бъдеще.

Много се радвам когато клиентите ми остават доволни! Надявам се сайтът ти да продължава да се изкачва! :)
 
Re: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blas

Re: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blas

Услугата остава само с един вариант -

600 статии + 3000 линка от коментари към статиите + RSS събмит в 10 директории + Ping - 17$!
При поръчка на 3 или повече събмита цената е 15$.
 

Горе