SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Bulgarian Property Pligg

nbsp

New member
Смених директорията с плиг букмаркс(тъй като не вървеше осбенно добре). Тези които бяха в директорията съм ги събмитнал.
Чувствайте се поканени да си адвате букмаркс, сайтове, оферти, новини и т.н.

http://bulgarianpropertyagent.com/
 
Re: Bulgarian Property Pligg

Не ги знаех ама нали си нямам саитче за имоти защото смятам че този пазар ще се срине... (макар че Черепа си купил цяло запустяло село в родопите.... ) Как и да е....

Успех с проекта и както и на тези които си имат саитчета събмитваите до скъсване без да спамите.... дори и да не доидат много клиенти ще видите какво прави конкуренцията.... А иначе визирах че линковете с нофолоу не са истнски ;)


пп Бате среща на форумите няма ли да правим ? Че както каза Мастера забравихме си физиономиите...
 
Re: Bulgarian Property Pligg

ми аз мислех тегленето на лъгуг томболата, да е на живо,
ма тва вече е друга тема :)
 
Re: Bulgarian Property Pligg

Хайде стига с този лъгуг. :) Предлагам една генерална репетиция да направим в някоя кръчма. Организаторите да си подготвят словото а аз ще си нося голямата чаша.
 
Re: Bulgarian Property Pligg

ми аз мислех тегленето на лъгуг томболата, да е на живо,
ма тва вече е друга тема :)

Оффтопик - Бате направо ги мести тези постове в друга тема ама нали се залафихме..
Добра идея да е наживо то си е събитие от индустрията :) Надявам се повече хора да доидат (броите ни и нас) Ще помоля бикса и за мен да донесе една голяма чаша :)
 
Re: Bulgarian Property Pligg

Смених директорията с плиг букмаркс(тъй като не вървеше осбенно добре). Тези които бяха в директорията съм ги събмитнал.
Чувствайте се поканени да си адвате букмаркс, сайтове, оферти, новини и т.н.

http://bulgarianpropertyagent.com/


Сега ще го наспамим :)
 

Горе