SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

club4e.com = цена

Re: club4e.com = цена

Това не беше предложение а по-скоро оценката ми - колко струва за мен този сайт.

Преди да тръгнеш да го продаваш, наистина направи опит да разбереш какъв е финансовият му потенциал. Така ще имаш базова цена. Виждал съм американци в DP да купуват турски сайтове на база годишен доход.

Трябва да се вземе предвид и алтернативите за монетизация. Какво става ако утре easytrader.bg ти затворят акаунта? Пробвал ли си да продаваш директно реклама - банери, линкове?

Какви рискове крие една такава инвестиция? И какво става ако утре минат ченгетата и съберат сървъра?

Все пак, някой с опит в този бранш може да има доста по-добра преценка от мен.
 
Re: club4e.com = цена

Както каза nbsp, годишният доход x12, което ще рече ~1200 лв. Към това прибавяш факта, че всеки месец печалбата се увеличава + ПР5 добра позиция в Google и много индексирани странички. Предполагам, че ако някой има интереси в нишата би платил за него 3000 лв... минимум :)
 
Re: club4e.com = цена

Можеш ли да ми отговориш само на един въпрос? :)
А и той ще даде отговор на много други :)
Защо на сайта няма Адсенс? :)))
 
Re: club4e.com = цена

Аз до колкото четох, точните думи на nbsp бяха:
"Стандартна цена за уебсайт = приходи на мецеc x 12." :)
Което ще рече доста по-малко от 1200 лв :)

A Netsurfer имаше интересна оферта, ама май не я забелязахте :)

Както каза nbsp, годишният доход x12, което ще рече ~1200 лв. Към това прибавяш факта, че всеки месец печалбата се увеличава + ПР5 добра позиция в Google и много индексирани странички. Предполагам, че ако някой има интереси в нишата би платил за него 3000 лв... минимум :)
 
Re: club4e.com = цена

Adsence като цяло не ползваме с колегата. Но не бихме продали сайта под 3 000 ... определено
 
Re: club4e.com = цена

Adsence като цяло не ползваме с колегата. Но не бихме продали сайта под 3 000 ... определено
Kaжи си го направо, че в Адсенс няма кой да ви приеме :)
Този сайт си е равносилен на който и да е warez сайт.
И да твърдиш че всичко е законно е меко казано нагло :), или не знаеш достатъчно законите.
Така че цената му е не е кой знае колко висока.
 
Последно редактирано:
Re: club4e.com = цена

Adsence като цяло не ползваме с колегата. Но не бихме продали сайта под 3 000 ... определено
и да прави по 300 лева на месец пак са му много 3к лева, има много големи разходи по поддръжката му - колко му е на месец хостинга?
 
Re: club4e.com = цена

Относно монетизацията. Аз се изненадах като промених съвсем малко позициите на изитрейдър. Ефекта беше увеличение на доходите х2.
 
Re: club4e.com = цена

и да прави по 300 лева на месец пак са му много 3к лева, има много големи разходи по поддръжката му - колко му е на месец хостинга?

Не мисля че са много. ВПС за 70 лева би му бил достатъчен. Това е скрипт който само търси на определени меса - в слачая в дата.бг. Нищо не се качва, стриимва или тегли.
 
Re: club4e.com = цена

warezz знаеш ли какво е ? :) В гоогле можеш ли да намериш mp3 - ДА. Не търси само в дата.бг търси в доста сайтове ... до 3-4 дни ще има ъпдейт и ще дойдат кам 400 000 мп3 от чужди сайтове. А за разходите не мисля, че един обикновен VPS са много разходи.

ЕДИТ: 70 лева за VPS да ;)
 
Re: club4e.com = цена

warezz знаеш ли какво е ? :) В гоогле можеш ли да намериш mp3 - ДА. Не търси само в дата.бг търси в доста сайтове ... до 3-4 дни ще има ъпдейт и ще дойдат кам 400 000 мп3 от чужди сайтове. А за разходите не мисля, че един обикновен VPS са много разходи.
сайта ти е супер. развивай го и изкарвай пари от реклама. и за сега не мисли за продажба.

но търсачката трябва да оправете
http://club4e.com/search_.php?search=let+it+be&x=1&submit=submit
преди 2-3 месеца търсеше много по-добре
 
Re: club4e.com = цена

сайта ти е супер. развивай го и изкарвай пари от реклама. и за сега не мисли за продажба.

но търсачката трябва да оправете
http://club4e.com/search_.php?search=let+it+be&x=1&submit=submit
преди 2-3 месеца търсеше много по-добре
а ето какво се продава за $35 долара :D
http://www.musicxposure.com/search/let-it-be/1/mp3

я кажи тогава цена само за домейна, на мен не ми трябва вашия бот, хост ... :D:D
 
Re: club4e.com = цена

warezz знаеш ли какво е ? :) В гоогле можеш ли да намериш mp3 - ДА. Не търси само в дата.бг търси в доста сайтове ... до 3-4 дни ще има ъпдейт и ще дойдат кам 400 000 мп3 от чужди сайтове. А за разходите не мисля, че един обикновен VPS са много разходи.

ЕДИТ: 70 лева за VPS да ;)


:) Да търсеше по - добре защото имаше и функции от рода на примерно ако си написал eminm да ти изкара не мислите ли, че искахте да напишете eminem . Но доста товареше поради сравнително добрия трафик на сайта. А за продаване само на домейн няма как.
 
Re: club4e.com = цена

а ето какво се продава за $35 долара :D
http://www.musicxposure.com/search/let-it-be/1/mp3

я кажи тогава цена само за домейна, на мен не ми трябва вашия бот, хост ... :D:D

Препоръчвам ти го да си го купиш това ;) Само за 35$ !!! Бих го купил веднага ! Скрипта е уникален, неповторим и не цикли изобщо :)

хайде шегата на страна .. домейн-а само не се продава.
 
Re: club4e.com = цена

Оказа се че аз не съм чел внимателно - сега си видях грешката :)
Прави точно 1200 лв :)

Дължа извинение на фози и на автора на темата !

Аз до колкото четох, точните думи на nbsp бяха:
"Стандартна цена за уебсайт = приходи на мецеc x 12." :)
Което ще рече доста по-малко от 1200 лв :)

A Netsurfer имаше интересна оферта, ама май не я забелязахте :)
 

Горе