SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

CMS за сайт с игри

Re: CMS за сайт с игри

хаххаа, това, че ти си зле, не означава, че и другите са.
При положение, че имаш готова база данни, ти трябва 4-5 прости скрипта и ти е готов сайта ...

Това че знаеш какво означава CMS и можеш да го конфигурираш за няколко часа не означава, че можеш да го направиш за няколко часа. Точно пък от готова база данни да тръгнеш да прави собствена система за управление ... доникъде няма да я докараш не за 2 часа ами за 2 години. Всеки човек или екип има различна логика на управление за определено задание... всъщност какво съм седнала да ти обяснявам...

За това обаче си прав:
бих ти предложил да си напишеш сам, най-лесно и най-ефективно, а и най-малко ресурси използва в сравнение с готовите скриптове
 
Re: CMS за сайт с игри

ахаххаа, отново бисери :D

Ето ти моя сайт за игри - аз съм си го писал и съм използвал готова база данни с игри.
Писането е няколко часа в най-лошия случай ...
И ти гарантирам, че моя сайт товари в пъти по-малко от някой готов скрипт, а и защото аз съм ги писал, знам кой модул товари и как да го оптимизирам при нужда ...
 

Горе