SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

CPC реклама във FB - въпрос за мин. цена за клик

Re: CPC реклама във FB - въпрос за мин. цена за клик

Така НЕ работи системата :)

Ти не можеш да си я видиш, защото не си жена :)

Не попадаш в критерия.

Горните неща, които си задал, е да се показва на жени над 18 години, фенове на изброените групи. Не трябва те да са в групата, за да видят рекламата или подобно.
 
Re: CPC реклама във FB - въпрос за мин. цена за клик

Мерси! А защо се получава така, че само някои от групите да могат да бъдат намирани с търсачката за критерии за реклама. Някои съществуват, но не ми се появяват там като потенциални възможности? Някакви настройки на групите или...
 
Re: CPC реклама във FB - въпрос за мин. цена за клик

До сега не съм имал подобен случай, макар по-скоро да въвеждам "хора, които да не са фенове на еди-си-коя-група" :)
 
Re: CPC реклама във FB - въпрос за мин. цена за клик

Така, оправиха се нещата, стартирах кампанията и резултатите като за начало са повече от добри :) Доволен съм! Благодаря за помощта, само ако може да ми кажете кога ще ми дръпнат първите пари, още чакам?
 
Re: CPC реклама във FB - въпрос за мин. цена за клик

При мен като се натрупат около 20 лева и си ги дърпа, но може да е на определен период от време.
 
Re: CPC реклама във FB - въпрос за мин. цена за клик

Никъде във FAQ секцията не видях описан принципа, на който се дърпат парите - време, сума? Как е възможно? Възмутен съм :)
 
Re: CPC реклама във FB - въпрос за мин. цена за клик

Така, днес ми дръпнаха първите 9.71 евро. Явно наистина чекат да се съберат поне 10-тина евра. Мерси на всички, пиша, понеже обещах да споделя :)
 
Re: CPC реклама във FB - въпрос за мин. цена за клик

Така, днес ми дръпнаха първите 9.71 евро. Явно наистина чекат да се съберат поне 10-тина евра. Мерси на всички, пиша, понеже обещах да споделя :)
Иначе как е трафика, доволен ли си от конверсията?
 
Re: CPC реклама във FB - въпрос за мин. цена за клик

Конверсия в моя случай го тълкувам като кликове. Ами, да, за 0.01 евро ми идва по 1 посетител с доста добри показатели - среден престой 5-6 минути, 5-6 прегледани страници средно, Bounce rate 32-35%. Мисля, че съм свършил добра работа :)
 

Горе