SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Custom jQuery код с Coin Slider скрипт = проблем

batzidi

New member
Привет.
Wordpress не ми е силна страна и затова ми е необходима Вашата помощ!

Системата:
Wordpress
qTranslate
Category Redirects to Post or Page
Coin Slider 4 WP

Проблемът:
За един клиент се наложи да създадем нова тема и на началната страница в един див, 900х350, се въртят изображения и като се кликне на тях отвежда до съответният пост. При всеки див си има заглавие, която сътветства на съотвеният език.
Наложи се за тази тема да се създаде къстъм меню, което се управлява от jquery. Начин на работа на менюто: Всичко е организирано с категории; на главната лента са главните категории и като се избере дадена под нея се показват подкатегориите. като се избере подкатегория в десния сайдбар се показват постовете от дадената подкатегория и при избор на пост с jquery се зарежда в левия бар.
При активмиран coin slider само част от постовете се зареждат а други не и при избор на главна категория където има само постове показва всички постове като в десния сайд бар се прелистват всички налични подкатегории.
При изключен coin slider всичко работи на 6.

За плъгина в поста се добавя поле, което се именува по определен начин и самият плъгин пи зарежда си дърпа изображенията от постовете и ги показва.
Използвам този плъгин защото е максимално опросетн и работи с qTranslate.

Въпроси:
1. Някой, който е ползвал въпросният плъгин, попадал ли е на такъв проблем?
2. Може ли да предложите плъгин със същата функционалност и да работи с qTranslate

И всякаква друга помощ ще е полза, за което предватрително благодаря.
 
За: Custom jQuery код с Coin Slider скрипт = проблем

За: Custom jQuery код с Coin Slider скрипт = проблем

Малии бая ви шашнах, а?

Проблемът го реших.
След като се добави wp_reset_query(); в края на итерациите на плъгина coin slider и работата заспива

Локвайте и може да добавите едно [Решен] в тайтъла.

П.С. Мисля си да интегрирам тая галерия директно в темата. :)
 

Горе