SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Deniro

deniro

New member
Здравейте-Може ли да помогне някой с индексиране за БГ-насочен саит-естествено не безплатно.Благодаря ви
 
Re: Deniro

можем ... с нашите проекти можете да се запознаете на www.seo-bulgaria.info :)
При наличие на интерес, можете да ми пишете на лично съобщение или на sales[a]seo-bulgaria.info (;
С удоволствие ще ви помогнем!
 
Re: Deniro

никои не се родил научен и няма хора които да знаят абсолютно всичко слагаи линк в подписа и деистваи нататъка с линк билдинга. Не разбрах за индексиране ли си говорим или за ранкинг

списъци с директории за събмит addurl.start.bg

и http://submit.predpriemach.com/

( oggin да не ми се сърди първи го видях списъка с директории от онзи руски блог (чета го през рсс) 2 часа си играх да стане с 2/3 юник код... в 5.55 ам на 11 бях готов и го постнах в нашия форум :cool: и съм му оставил линкче във футъра на пича от русия....)
 
Последно редактирано:
Re: Deniro

здравей-predpriemach.com-Mерси човек но знам че е доста работа-от собствен опит -wse pak e polezno i towa da se znae!!!!!!!!! ;)
 

Горе