SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

display: none и URL - ефект

sweety

New member
Въпросът е следният
Забелязвам че има някакви практики в сайтове да се залагат URL оградени от стил (цсс) display:none - за потребителя линка не се вижда но когато прегледаш изходния код на страницата се вижда че е там. Въпросът е има ли ефект това за СЕО?
 
За вътрешен линк билдинг е удачно от гледна точка на това, че потребителя не се обърква от множеството линкове по страницата.
Важно е да се отбележи, че е хубаво (като всеки линк билдинг) и този да се ползва внимателно.
 
А какво е мнението за изходящи линкове? На мен ми направи впечатление точно такъв линк.
 
И за двата сайта ли е негативно - за който се намира линка и сайта към когото сочи линка...

Това го видях уж на хакнат сайт, т.е. човекът не знае че е хакнат просто му разглеждах кода да видя какво ползва и гледам линкове в неговия сайт с дисплей нон и линковете сочеха към някакви сайтове за виагра... от там се събуди интересът... ако логиката ми е правилна би трябвало да накажат само компрометирания сайт, а тези с виаграта да са облажени от линк към тях...
 
има, да, негативен , освен Гошо да те резне яко - това е забранено - display none, font size=0, и други такива фокуси със скриване :)

:D Ама все още ли има хора, дето го ПРАВЯТ ?!? :D
 
Благодаря.
Аз точно за това питам. Изглежда ми съмнително и щом казвате няма да го ползвам....
 

Горе