SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Dofollow връзки от коментарите

cloxy

Super Moderator
Екип
Има ли как и в новата платформа да станат dofollow връзките от коментарите? Че такава беше традицията тук още от създаването на форума. На нас SEO-тата ни е важно :)
 
Има ли как и в новата платформа да станат dofollow връзките от коментарите? Че такава беше традицията тук още от създаването на форума. На нас SEO-тата ни е важно :)
Връщане на традициите. :)
 
Сега е супер, мерси. В краен случай щях да се само-банна като Пешо, за да ми се отключат всички екстри 😂
Хахаха. Това ли бил номера. Все се чудех тази титла под профила защо изписва баннат. Лично го проверявах веднага да се поправи това недоразумение. :D

@cloxy , нещо друго сещаш ли се като стари традиции, които не знам? :)
 
Евалата. Други форуми въобще не биха го направили, защото уж ще им убиеш SEO-то. Да ти умре коня от смях. :)

Това сигурно важи и за подпис линковете, че съм изпуснал. Не, че ще бича там, ама да си знам - че ги продавам все пак някой ден, може би. :)
 
Здравей, разбира се. Даже е задължително. То като пост тема не ли добре? В смисъл, ме върши ли работа. Както връзките в текста или в самия пост.

Има тип article, но е като пост. Кажи за коя секция искаш да го има налично, или секции. :)
 
Ще могат ли да се споделят публикации, видеа и други типове външни връзки? Защото сега ми дава само постове и анкети като типове.
Еха, това ще е супер. Да пуснакш тук. Точно в SEO фоурма да има такова съдържание и дискусии. Аз лично ще си пиша под тях. ;)
 
Форумът е с доста добро DA, което само по себе си предразполага да се пишат полезни статии. И в замяна активни do follow линкове в подписа. :)
 
Форумът е с доста добро DA, което само по себе си предразполага да се пишат полезни статии. И в замяна активни do follow линкове в подписа. :)
Да, така е. Това ще бъде Предприемач2 :)
 
Дано си остане местенцето, което си беше и преди - тясна група от SEO хора, обсъждат сеозни теми и го няма наличието на свободно кръжащи електрони, които грам идея нямат какво правят тук. ;)
 

Горе