SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Dokolko.com - Работното време на ....?

danbg

New member
Здравейте,

Бих искал да ме по-съветвате относно новия ми проект dokolko.com Идеята на сайта е фирмен каталог, но по-голямото му предзначение е да показва работното време на различни фирми, магазини, обществени сгради и т.н.
Искам да попитам какво бихте добавели още, за да стане сайтът още по-хубав. Всяко мнение ще ми е от ползва

Благодаря Ви.
 
За: Dokolko.com - Работното време на ....?

За: Dokolko.com - Работното време на ....?

Погледнах регистрациите на Явор - не видях никъде линк към тях. Мисля, че линк към сайта на фирмата е редно да има. Заедно с това трябва да помислиш за регистрациите - какво имам предвид:

Явор има вече три регистрации, които важат за три населени места. Аз ако предлагам услуги онлайн, то това означава ли че ще мога да направя отделни регистрации за всички населени места, които поддържа търсачката в сайта? Какъв ще е резултата след това? :)
 
Re: Dokolko.com - Работното време на ....?

Сайт в такъв ранен етап на развитие, няма никаква полза от реклами. По-ясно се вижда горната реклама от колкото най-важното на сайта ти. Това само ще забави развитието му. Бих тествал как работи, но не откривам никакви фирми. Кажи къде има нещо, че него да пробваме. Като цъкна на реклама в менюто нищо не отваря. Има бутон за регистрация, но никъде не пише каква е ползата ми от тази регистрация. Защо да се регистрирам изобщо не ми е ясно :). А като сме почнали то изобщо и не пише каква е целта на сайта. Това, че ти знаеш, не значи че посетителите ти знаят. Трябва да се обясни някъде, че идеята е да се търсят фирми по работно време или нещо такова.
И един въпрос, как ще се актуализира информацията при промяна на работното време, ръчно от теб ли или фирмите ще се регистрират там и ще си го оправят те?
 
Re: Dokolko.com - Работното време на ....?

Благодаря Ви за съветите. Аз знам, че има много още за развитие и правене.

1) ще добавя фирмите да слагат линкове към сайтовете си.
2) към "bgseoeu" относно 2-рия въпрос, аз като администратор одобрявам фирмите и ще гледам да следя за тези неща :)
"Scoobydoo" Благодаря, ще гледам горния банер да го махна. и да добавя обяснения каква е целта на сайта, за регистрацията и рекламата.
при промяна ще има изграден бутон "при нередност" или "актуализация" и потребителя ще пише какво е за промяна и аз ще го редактирам.
 
Re: Dokolko.com - Работното време на ....?

Здравейте,

Послушах съветите и реализирах подобренията.
Ако на някой му хрумне още някоя идея, съвет или др. ще се радвам да ги чуя.

Благодаря.
 
Re: Dokolko.com - Работното време на ....?

Добавих нови неща.:) моля, влезте да видите, мисля, че стана добре :party::party::party:
 
Re: Dokolko.com - Работното време на ....?

Може би трябва да добавиш малко по-голям списък с градове, или примерно при избиране на "Други" да излиза 1 поле, в което потребителят сам да напише град.
 
Re: Dokolko.com - Работното време на ....?

Благодаря за съветите. Направихме много промени, моля хвърлете едно око :)
 

Горе