SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Easy Trader vs. Google Adsense...

Sp0oN

Anno Zero LTD
На мен ли така ми се струва или следната статистика е просто умопомрачително грешна ?!
http://www.easytrader.bg/v2/competition.php

П.С. Не искам да убиждам никого просто пускам статията, за да не се укаже, че съм в неведение за гугъл... (който ползвам от 2 години ??? )


Peace :friday:
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

Добри са, признавам им го. Вдигнаха ми се в очите.
Все пак трябва да си поне малко добър за да може да си покажеш само плюсовете, признавам им го, справили са се добре. Давайте момчета все в тоя дух... макар че мисля че google просто ще ви изпапка ама това е мое мнение
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

MacTeP каза:
макар че мисля че google просто ще ви изпапка ама това е мое мнение

Поне за това, че ми плащат всеки месец, без чекове и други подобни простотии, а директно в сметката съм доволен.
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

Sp0oN каза:
На мен ли така ми се струва или следната статистика е просто умопомрачително грешна ?!
http://www.easytrader.bg/v2/competition.php

П.С. Не искам да убиждам никого просто пускам статията, за да не се укаже, че съм в неведение за гугъл... (който ползвам от 2 години ??? )


Peace :friday:

Абе знаете ли що като се рекламира едн прах за пране и се сравнява с друг, другия е със кутия на която не пише нищо или пише "Прах за пране"?

Я сига ша ви открехним. Щото ако сложат некоя чужда марка такова дело че им заформят за нелоялна конкуренция чи ша пуснат кипенците за 1 месец.

Чудя им се на гуглето как не са им завели едно делце, така между другуту....
Или просто имат чувство за хумор и им глеат саира как сами ще си паднат.
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

това си е направо кофти сравнителна реклама ;)

Раздел IV.
Сравнителна реклама

Чл. 40. Сравнителна реклама е всяка реклама, която пряко или косвено идентифицира конкурента или предлагани от него стоки или услуги.

Чл. 41. Сравнителната реклама е разрешена, когато:
1. (изм. - ДВ, бр. 64 от 2007 г., в сила от 08.09.2007 г.) не е заблуждаваща по смисъла на чл. 38 и по смисъла на чл. 68д, 68е, 68ж;

2. сравнява стоки или услуги, задоволяващи еднакви потребности или предназначени за една и съща цел;

3. (изм. - ДВ, бр. 64 от 2007 г., в сила от 08.09.2007 г.) сравнява обективно една или повече характерни черти на стоките и услугите, които са съществени, сравними и представителни за тези стоки и услуги, включително техните цени;

4. не води до объркване на рекламодателя с неговите конкуренти или на търговски марки, търговски имена, други отличителни белези, стоки или услуги на рекламодателя с тези на неговите конкуренти;

5. не води до дискредитиране или опетняване на търговските марки, търговските имена, други отличителни белези, стоките, услугите, дейностите или положението на конкурентите;

6. сравнява стоки с едно и също наименование за произход;

7. не извлича нелоялно предимство от известността на търговската марка, търговското име или други отличителни белези на конкурентите или от наименованието за произход на конкуриращи се стоки;

8. не представя стоките или услугите като имитация или копие на стоки или услуги със запазена търговска марка или име.
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

нещото което ми направи най-сериозно впечатление беше, че отдоло където обясняват за продуктите има само Изито това ... Изито онова... Гугъл не съществува... и това ако не е заблуда ... :shrug: ... "Ние сме адските, гугъл пред нас са смешни"... поне на мен така ми звучи тази статистика...
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

xligon каза:
Sp0oN, научи се да пишеш на български :icon16:

Аби пра..ию, шо не вземиш да гувориш по съшТиство и да бориш с аргуминтирану мнении а не да се праиш на лугупиед или филюлог?
Ъ?
Или гуглито ти е взиело от сириенцието и сега грачиш с празната чофчицъ?

Таа ваштъ маркъ мои да саму лукалнъ за БГ-ту, а за чюжбината да са ви отказале да ви я регнът. Или пъ немате кинти да си я резервирати. Та за тфа гуглиту мое си рикламира кат си сака. Кат толкоз ти е злие съди го брие. Или пъ кай на бтк-то да гу филтрира за БГ-ту. Шоту таа ваштъ марка не е миждинуродно признатЪ.
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

Някой може ли да сподели впечатления от представяне на ИзиТрейдър спрямо АдСенс?

Примерно от АдСенс изкарвах 500 лева, от Изи изкарвам 800 или нещо подобно. :)

Или с няколко думи - заслужава ли си?
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

Ето неща които не са истина:

Статистика за всеки уеб сайт по дни>> И: Да Г: Не

не е верно. Може да се ползват канали, и да си извличаш стат по домейни по определени части от домейни, абе по добре е по канали. (каналите включват и стат по домейни, така че е по добро, и го има)

Изпозване на текстови линкове >> И: Да Г: Не

е това е ясно че е грещно. има линкове, не се селектират 1 по един обаче.

Използване на Flash банери >> И: Да Г: Не

е май си има флаш
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

До момента имам безпроблемно сътрудничество с easytrader, а и са отворени за нови предложения.

п.с -http://www.easytrader.bg/v2/competition.php- дори не бях виждал тази страница, но дори да е пълна с несъответствия щом имам печалба и съм доволен от съпорта значи всичко е наред за мен.
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

Малко чудно как Easy Trader ще са по-добри от Google Adsense ама трябва да навият някой да им партнира все пак. Явно така са решили да го направят. Доста от нещата не отговарят на реалността. Изкара ли са Google аматюри - ако ме кефят тези Easy Trader.:)
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

AdSense винаги е по-добре, дори и за български сайтове.
Просто двете програми са различни...
Чудесно за един бг сайт е да комбинира и двете.
Ако може да се прави сравнение - за един месец от едни и същи сайтове имам $100 от AdSense и 50 лв. от EasyTrader.
Но с оглед на горното не смятам, че ако махна едното, ще увелича другото....
Въпрос на експерименти и трафик!
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

На мен ли така ми се струва или следната статистика е просто умопомрачително грешна ?!
http://www.easytrader.bg/v2/competition.php

П.С. Не искам да убиждам никого просто пускам статията, за да не се укаже, че съм в неведение за гугъл... (който ползвам от 2 години ??? )


Peace :friday:


sled kato privarshih 2 reklamni kampanii s easytrader kato reklamodatel + godini rabota s adwords, realnite rezulatati sa slednite:

tsenite v easytrader sa im opredeleno po-visoki (kato kraina tsena) ot tezi na adwords.

STATISTIKITE SA IM POD VSYAKAKVA KRITIKA (V SRAVNENIE S ADWORDS), VSE EDNO CHE OT KAMENNATA EPOHA.

ustanoviha che edin sait izprashta falshivi klikove, no nikoga ne mi varnaha parite za tova, vapreki che imat namerenieto po princip...

ne che sa "loshi", trafika im e nad 90% istinski, no gi posavetvah da ne se predstavyat za tova koeto ne sa.

dobre e da si znayat kade sa i da predstavyat realnite si uslugi, a ne tova koeto im se iska da badat... taka horata shte gi uvazavat poveche spored men.
 
Re: Easy Trader vs. Google Adsense...

Аз действам по следния начин - използвам ги и двете, но им задавам коефициент на показванията. Например забелязах че от Google ми излиза средно около 6ст за клик. От Изи Трейдър е различно за всяка реклама, така че тези на Google съм ги сложил с коефициент 6, а на Изи трейдър за всяка реклама слагам такъв коефициент, колкото е сумата която дават за клик.
 

Горе