SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

eDesign търси front-end разработчик

Greenhorn

New member
Фирма eDesign e водеща агенция в разработката на уеб и интерактивни приложения. Ако си човек който цени труда си, не спира да поставя пред себе си нови предизвикателства, има амбицията да работи по иновативни и амбициозни проекти, то това е мястото за теб. През месец Mай eDesign стартира кампания по разширяване на екипа си.

Позиция: Старши HTML developer

Изисквания:
1) Много добри познания по XHTML;
2) Добри познания по Java Script;
3) Опит в работа с асинхронни методи AJAX;
4) Опит в работата с графични редактори: Photoshop- задължително,
5) Умение за работа в екип
6) Опит поне 3 години

Опции/предимства/:
1) Actionscript и работа с Flash са голямо предимство.
2) Комуникативни умения
3) Добро владеене на английси
4) Самоинициативност

Предлагаме:
- Удовлетворение
- Среда, в която няма да спрете да се развивате
- Работа по комплексни и креативни проекти.
- Добро възнаграждение и бонуси.


Отворени позиции:
- Старши HTML/Front-end developer

* Необходими документи за кандидатстване са CV и ПОРТФОЛИО.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Моля изпращайте вашите кандидатури на:
jobs@edesign.bg
Лице за контакт: Георги Костов

Желаем успех, на всички кандидати!
http://www.edesign.bg
еDesign Ltd.
гр. София
 
Последно редактирано:
Re: eDesign търси front-end разработчик

Ще дефинираш ли "добро възнаграждение"? Тъй като разбирането често се разминава на работника и работодателя, мисля че това ще е полезна информация за всички.
 
Re: eDesign търси front-end разработчик

В България една изключително странна особеност е това, че когато става въпрос за кандидатстване на работа, кандидата преди да е казал добър ден пита за заплащането. Сигурен съм, че информацията би била полезна, но преди да стане въпрос за каквито и да е било финансови параметри, нека първо се види - какво може да предложи евентуалния заинтересован. Гарантирам, че това, което ние бихме могли да му предложим, ще е напълно задоволително. Та в този смисъл: ако кандидатства човек, който заслужава да взима 5000 лева на месец, ние ще му ги осигурим.

Поздрави
 
Re: eDesign търси front-end разработчик

Нормална пратика е публикуването на гранични суми.
Опита ми подсказва, че когато не се обявява сума обикновено на интервюто започват едни надлъгванки, като работодателя се опитва максимално да излъже с минимална цифра. Накрая се стига до "Ти ме лъжеш, че ми плащаш, аз те лъжа, че ти работя". В крайна сметка това не изгодно за никого;D
Когато една фирма има какво да предложи е по-добре да го покаже - дори минава и за добра реклама.
 
Re: eDesign търси front-end разработчик

Нормална пратика е публикуването на гранични суми.
Опита ми подсказва, че когато не се обявява сума обикновено на интервюто започват едни надлъгванки, като работодателя се опитва максимално да излъже с минимална цифра.
Много добре ти е отговорил в предния пост даже. Договарянето е за това което можеш да предложиш и от там започва, примерен лимит също е даден там ;)

Накрая се стига до "Ти ме лъжеш, че ми плащаш, аз те лъжа, че ти работя".
Формално когато работиш за някого ти имаш договор "да работиш" това дали на теб ти харесва или не заплащането не е предмет на договора, а като си взимаш заплащането дължиш работа. Винаги можеш да прекратиш въпросния договор а това че не го изпълняваш просто ощетява отсрещната страна. Така, че горното е оправдание за неудачници, които просто си търсят причини да не работят.


Когато една фирма има какво да предложи е по-добре да го покаже - дори минава и за добра реклама.
"какво да предложи" е много абстрактно понятие. За едни значи едно, за други съвсем друго. Аз съм наплашил не един кандидат с високи начални предложения.

И накрая става дума за уеб дизайнер не за монографии по криптография или някаква сериозна аналитична длъжност. Показваш си портфолиото и си ясен.
 
Re: eDesign търси front-end разработчик

Аз пък когато съм кандидатствал за някаква работа винаги пиша каква заплата очаквам и нещата са ясни, ако работодателя има намерение да дава такава или по голяма заплата и съответно те е одобрил от CV те кани, ако ли не здраве. Поне не се разкарваш по интервюта.
 
Re: eDesign търси front-end разработчик

Не виждам нищо лошо да не е спомената цифра.
Сумата се определя по човека, който пък се определя най-добре след интервюто.
А ако наистина искаш работата, едно ходене за интервю не е болка за умиране. :)
Естествено има и разочарования, както от страна на работодателя, така и от страна на кандидата.
 
Re: eDesign търси front-end разработчик

Не само заплатата е важна. За човек, който харесва това, което прави е особено важна средата - възможност за развитие, екип, интересни проекти, работно време и т.н. Тия неща се обсъждат на интервюто или чрез сондиране на информация от познати.
В БГ общо взето е прието за заплатата да се научава по време на интервюто. Мнооого рядко е преди това.
 
Re: eDesign търси front-end разработчик

Не само заплатата е важна. За човек, който харесва това, което прави е особено важна средата - възможност за развитие, екип, интересни проекти, работно време и т.н.
Напълно си прав, но когато си на 20-25 г. :)
 

Горе