SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Flex под линукс

gstoychev

New member
Здравейте приятели,
Решил съм да разгледам Flex и възможностите му, интеграцията с Java и така нататък, но предпочитаната ми ОС е линукс. Не съм много наясно, но видях,, че builder-a вече не се разработва за линукс. Някой може ли да ми предложи варианти за разработка на Flex + Java приложения под линукс? Благодаря!
 
Re: Flex под линукс

Flex и Java са по скоро алтернативи отколкото работещи заедно технологии, освен ако не визираш jsp или някакъв по особен контекст.

Под линукс ставаше с плъгин за eclipse. Флекс по принцип си компилира и от команден ред. Формално визуалния му редактор е много мизерен, а документацията е уеб базирана, така че може да си ползваш и друг редактор или чист еклипс.

Ето и малко страници, които може да са ти от полза:
 
Re: Flex под линукс

Здрасти! В момента е само от интерес, но за вбъдеще може да се ползва с JSP. Спрях се на Eclipse + Flex SDK, но се чудех за готин редактор, след като Builder не се пише за линукс. Ще разгледам линковете. Благодаря!
 

Горе