SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Framespotting.net - блог за кино. Отзиви?

nicx

New member
Привет :)

Най-сетне е готов новия ми проект - блог за кино. Сайтът набляга на (освен външния вид;)) ревюта на филми и новини, но ще има и други екстри. Съдържанието е 100% авторско.

Ще се радвам на всякакви мнения и критики - относно концепция, визия, всичко...

А ако на някой му допада - не се срамувайте да линквате ;D
 
Re: Framespotting.net - блог за кино. Отзиви?

Честито, ако решиш сериозно да го развиваш имам добър домейн за филми. :)

Решил съм, но за съжаление другите автори в сайта не се интересуват особено от СЕО и разни оптимизации... та едва ли ще се стигне до смяна на името, дори да им предложа movies.com :D

Все пак какъв е домейна?
 
Последно редактирано:
Re: Framespotting.net - блог за кино. Отзиви?

Благодаря за отзивите досега :)

Браво и на мене ми харесва даже доста добре стои, но на мене нещо бавно ми го зарежда
Възможно е, все пак има доста графични файлове (един бекграунд, един във футъра и картинки към всеки пост). Оптимизирани са доколкото е възможно без да се губи от качеството, но пак товарят...
 
Re: Framespotting.net - блог за кино. Отзиви?

Здравей, много приятно изглежда :)

Обаче ако не беше написал на каква тема е, щях да се чудя. Защо не сложиш това, което си написал в първия си пост като под заглавие "Блог за филми - ревюта, новини бла бла ..."
 
Re: Framespotting.net - блог за кино. Отзиви?

Интересен дизайн и идея. Според мен трябва да има още екстри в него. Не мога да ти дам конкретна идея, но примерно и каталог за ресторанти и магазини няма да е лошо да има
 
Re: Framespotting.net - блог за кино. Отзиви?

Супер е блога, да не си пипнал нищо по дизайна! ;) Иначе съм съгласен с Руми за липсата на първоначална информация, сложи под фреймспотинг едно блог за кино и си готов. И ако ще добавяш каталог, по- добре да е от сорта на "какви филми се въртят по кината за деня", макар че ще е малко по- трудоемко.
 

Горе