SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

"G. въвежда промени против онлайн пиратство"

Re: "G. въвежда промени против онлайн пиратство"

Има една програмка - Torrent Harvester - която претърсна стотици торент сайтове без изобщо да ползва Гугъл и намира всичко, каквото се сетите. :)
 
Re: "G. въвежда промени против онлайн пиратство"

Има една програмка - Torrent Harvester - която претърсна стотици торент сайтове без изобщо да ползва Гугъл и намира всичко, каквото се сетите. :)

Да де, но трябва да я знаеш и съответно да я използваш ;D
 
Re: "G. въвежда промени против онлайн пиратство"

Има една програмка - Torrent Harvester - която претърсна стотици торент сайтове без изобщо да ползва Гугъл и намира всичко, каквото се сетите. :)

Това ме връща 10 години на задвъв времето и ми напомня за Emule и Edonky. Дано не се налага да се работи само така. Това ще е убийствено.
 
Re: "G. въвежда промени против онлайн пиратство"

оф, докато намеря официалното становище (те от инвестор няма да се сетят да посочат източника).
И така - http://googlepublicpolicy.blogspot.com/2010/12/making-copyright-work-better-online.html

в рамките на 24 часа ще се обжалва запитването
Ок е, но ми е жал за тези хора, които ще обслужват тези запитвания :)
*torrent, *гледай онлайн и прочие ще изчезнат от suggest-ове
Потребителя, свикнал към подобно решение за намиране на контент, е толкова нахъсан, че без проблеми ще си го допише сам търсенето ;).
И по принцип, ако няма suggest, човека си го дописва сам.
за тези, които играят там, е време да се замислят
оторизиран преглед на контент
докато не въведат оторизирано сваляне на контент, всякакви залъгвания с преглед няма да помогнат

Интересно става с български тракери - много добре се чувстват без Google изобщо :)
 
Последно редактирано:

Горе