SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Gmail хакната парола

celerator

New member
Здравейте ,вчера както си бях в пощата GMAIL ме изхвърли и неможах да вляза тъй като паролата е друга.
Смених я послередством стар емаил ,но днес отново ми направиха този номер. В последна активност виждам друг IP :
IMAP 94.72.139.149 ,който е същия от вчера и днес.

Какво да променя че да не може да ми сменят паролата и да ми влизат в акаунта , там има мн важни неща и могат да ми причинят голяма поразия
 
Re: Gmail хакната парола

Не е някой от Троян :), а някой с ип от Макстелеком;-)
За всеки случай добави си телефона в профила ( ако онзи не го е направил)
 
Re: Gmail хакната парола

Не е някой от Троян :), а някой с ип от Макстелеком;-)
За всеки случай добави си телефона в профила ( ако онзи не го е направил)

немога да намеря от каде се правише това
 
Re: Gmail хакната парола

благодаря ,сложих таен въпрос + телефон + емайл за възтановяване
сега невиждам как ще може да влезе и да смени отново паролата ми....

междувременно сега ще пусна пълно сканиране с AVAST
 
Re: Gmail хакната парола

егати случая....в последната кативност видях че отново е влезнал този човек и то с новата ми парола явно ,тъй като е смених,а в момента не е променена.
Как е възможно това ? сега скамирам за вируси но 80% е готово без никаква инфекция
 
Re: Gmail хакната парола

егати случая....в последната кативност видях че отново е влезнал този човек и то с новата ми парола явно ,тъй като е смених,а в момента не е променена.
Как е възможно това ? сега скамирам за вируси но 80% е готово без никаква инфекция

На тоя свят няма нищо случайно. Най-вероятно имаш качен кийлогър, който ти записва действията по клавиатурата. Направи си една проверка и с Malwarebytes' Anti-Malware. Безплатната версия е абсолютно пълноценна. Аваста трябваше да го е хванал досега, ама по-добре се презастраховай.
 
Re: Gmail хакната парола

Като му знае паролата на мейла или тайния въпрос, как пък няма да влиза всеки път :)
 
Re: Gmail хакната парола

Най-вероятно имаш качен кийлогър, който ти записва действията по клавиатурата.
Не вярвам да е такова, защото те влизат докато той си е на компютъра.
При условие, че нищо не правят с акаунта ти явно е твой познат. Почвай от бившата, любовницата, любовника ..... :D
 

Горе