SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google : Инструмент за тестване на структурирани данни

За: Google : Инструмент за тестване на структурирани данни

За: Google : Инструмент за тестване на структурирани данни

Някакви идеи защо tool-а ми проверява абсолютно всеки един сайт, който въведа, с изключение на Poryazov.com?

Колкото и да се мъча винаги изкарва: За съжаление понастоящем заявената от вас услуга не е налице. Моля, опитайте отново по-късно.
При мен става същото. На сайтовете ми, които са на под-домейни си показва данните нормално, а на сайта, който ми е на основния домейн (първият в подписа ми), ми дава същото съобщение и не мога да го излъжа никак. Докато беше тестова версия и този сайт си работеше, пък и в серпа ми излизат и звездичките, и снимката, и т.н. :confused:
 
За: Google : Инструмент за тестване на структурирани данни

За: Google : Инструмент за тестване на структурирани данни

Бива го инструмента, ползвам го от време на време
 
За: Google : Инструмент за тестване на структурирани данни

За: Google : Инструмент за тестване на структурирани данни

Здравейте, имам следния проблем. При тестването на страниците звездичките в rich snippeta се показват. При реално търсене обаче ги няма. Това е примерна страница от сайта KYOCERA FS-1010 Вече от около 2 месеца продуктите са описани семантично, но резултат няма. Ще съм Ви благодарен, ако споделите някакви идеи защо се получава така.
 

Горе