SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google + авторитет

w3bs1t3

New member
Какво означава един автор да е авторитетен, как се определя авторитета и спрямо G+ ли се определя?
 
За: Google + авторитет

За: Google + авторитет

Някой има ли наблюдения дали това оказва някакво влияние на позициите на сайта. Ясно е, че това няма как да е определящо, питам просто ако някой е засякъл позитивен ефект.
 
Re: Google + авторитет

Позитивен ефект има и в България. Най-малкото снимката в резултатите предизвиква човека да клинке на теб а не на този под или над теб. Лично при мен резултатът е много ефектен. Трафика от Google от както съм потвърден автор е скочил с над 100%. Като само за август резултат е = на + 55% :)
 
Последно редактирано:
Re: Google + авторитет

Оги, следя всеки ден информацията в блога и в SEOM. Прочетох всичко, но още имам неясни неща. Не разбирам, кое ме прави авторитетен автор? Много статии ли трябва да пиша, много +1 ли трябва да събират тези статии?
 
Re: Google + авторитет

Лично мнение, но трябва :

1. да следиш топ авторите в нишата ти (да ги вкараш в тематичен кръг)
2. да коментираш поне с абзац техните споделяния, да споделяш и да плюсваш (обикновено ти го връщат)
3. те да те следят (слагат в кръгове, заедно с другите авторитети по темата)
4. да коментират, споделят, плюсват твоите неща
5. Да пишеш (не много), но качествени статии по темата и да им осигуряваш възможно най-голяма видимост (социални сигнали и в другите мрежи)
6. активно да участваш в (поне по-известните) Google+ общности в нишата

Сещам се за още доста неща, но тези са достатъчни за начало, макар и тежестта им да не смятам, че е точно в този ред :)
 
За: Google + авторитет

За: Google + авторитет

Има логика, ако наистина както твърдят от google, че държат на качествено съдържание, сайтовете на добрите автори да бъдат бутани нагоре.
 

Горе