SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google и дублирано съдържание

gstoychev

New member
Здравейте прители,
Намислил съм да си направя един електронен архив за притчи, които ще събирам от нет-а. Обичам да чета, но не ми се търсят по апокрифни форуми и прочие. Та имам два въпроса, на които се надявам да намеря отговор:
1. Притчите подлежат ли на авторско право?
2. Как да кажа на Google, че това е народно творчество и да не ме санкционира за дублирано съдържание?

Предварително ви благодаря!
 
Re: Google и дублирано съдържание

За дублираното съдържание може да добавиш сходни притчи примерно и по някакъв начин да генерираш уникално съдържание. Гледай какво правят сайтовете за лирики.
 
Re: Google и дублирано съдържание

Здравейте, имам следните 2 въпроса:
1: смята ли се за дублирано съдържание следното: www.site.com/bmw и www.site.com/bmw/add_to_favorites Ako да, как да го избегна. С cannonical само ще стане ли?
2: www.site.com/bmw и www.sitelocalhost.com/bmw (И на 2те има addsense и google чете content)
 
Последно редактирано:

Горе