SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google ме деиндексира прогресивно...

evilsatan

New member
Кво му става на гоогле... Имах индексирани над 12000 страници, към момента са около 2000. Всяка страница си е със собствен title и description... Имам добре структурирана симулация на директории... Май просто ме мрази. Не съм прекалявал с регистрацията в линк листове, правя само A-B-C link trade... ПР-ът ми се вдига, но гугъл ме деиндексира. Някой има ли си представа от какво може да е това?
 
Re: Google ме деиндексира прогресивно...

Кво му става на гоогле... Имах индексирани над 12000 страници, към момента са около 2000. Всяка страница си е със собствен title и description... Имам добре структурирана симулация на директории... Май просто ме мрази. Не съм прекалявал с регистрацията в линк листове, правя само A-B-C link trade... ПР-ът ми се вдига, но гугъл ме деиндексира. Някой има ли си представа от какво може да е това?
duplicate content?
 

Горе