SearchEngines.bg

Това е примерно съобщение за гост. Регистрирайте безплатен акаунт днес, за да станете потребител на SearchEngines.bg! След като влезете, ще можете да участвате в този сайт, като добавите свои собствени теми и публикации, както и да се свържете с други членове чрез вашата лична входяща кутия! Благодарим ви!

Google не индексира правилния title на публикациите

Daten

New member
Ползвам Yoast WordPress SEO плъгина, но нещо не мога да накарам Google да индексира тайтъла, който искам.

Задавам този title и description:
9Jjv033.jpg


Google обаче ме индексира така:
jffSW88.jpg


Това са ми настройките на плъгина:
A5l7WkX.jpg


Тествах с включен и изключен Force rewrite titles, ефекта беше нулев. По всичко личи самият плъгин взима тайтъла, който е даден като заглавие на публикацията, а не този, който ръчно съм задал. Description-a иначе правилно се закача.

В header.php това пише относно title:
Код:
<title><?php wp_title(); ?></title>

Edit
При проверка с това ми показва, че всичко е точно.
 
Последно редактирано:
Няма какво да мрънкаш - хората са ти написали. Ако не си разбрал да ти кажа, че Гугъл изписва заглавия с фиксиран брой символи, а твоите са много. Според мен дори много добре го е преформатирала търсачката. Ама на теб ти се ще да си вкараш всичките ключови думи в заглавието...
 
Знаех го това, но си мислех, че Гугъл реже заглавието на последната дума, където свършват символите. Мерси за разяснението. :beer:
 
Според мен не е от символите. Когато Гугъл сметнат, че заглавието не е достатъчно релевантно, го променят с тяхно такова.

В случая въпросните думи накрая предполагам ти се повтарят между много други заглавия, затова лесно се хваща, че са излишни.

Не е фатално, напротив. Въпросните думи си тежат, а потребителят не ги вижда. Аз лично бих го оставил така.
 

Горе